LAST MINUTE Valentínske pobyty

LAST MINUTE VALENTÍNSKE POBYTY

FEBRUÁR 2012

 
 MAĎARSKO
 
                          
BUDAPEŠŤ - Valentínsky poby
 
ponuka platí v termíne 10.02. - 19.02.2012
 
3 dni  / 2 noci 98 € / osoba
 
Cena zahŕňa: 2 x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v hoteli***, 2 x polpenzia (bohaté raňajky formou bufetu + romantické 3-chodové večere pri sviečkach + nápoj lásky), romantická výzdoba izby (šampanské a dezert na izbe pri príchode + lupene ruží na posteli), 1 x rozmaznávajúca aromamasáž pri sviečkach, 1 x sauna s aromaterapiou, 1 x perličkový kúpeľ, neskorý check out do 14.00 hod. Cena nezahŕňa miestnu daň za ubytovanie 400 HUF/osoba 18+/noc - platba na recepcii.
 
 


SÁRVÁR - Valentínsky pobyt

ponuka platí počas februára 2012

2 noci od 60 € /osoba  + predĺženie pobytu od 23 €/noc

Cena zahŕňa: ubytovanie na 2 noci v štandardnej dvojlôžkovej izbe v hoteli***, 2x bohaté bufetové raňajky, 1 x romantickú večeru pri sviečkach, 1 x vstup do hotelového wellnesscentra, vstup do fitnes, 1 x vstup do mestského arboréta, monitorované parkovanie, WIFI internetové pripojenie. Cena nezahŕňa miestnu daň za ubytovanie 375 HUF/osoba /noc – platba na recepcii.


       SÁRVÁR - Valentín nielen pre mladých

            ponuka platí v termíne 03.02. - 26.02.2012 - len cez víkendy

             3 dni / 2 noci od 109 € / osoba*

Cena zahŕňa: ubytovanie na 2 noci v hoteli 4*, šampanské na izbe, bufetové raňajky, ľahký obed - polievky, 4-chodové večere (1 x pri sviečkach), kupón v hodnote 4000 HUF/osoba (možno zameniť na procedúry), neobmedzený vstup do wellnesscentra (kryté termálne a zážitkové kúpele, záhradný termálny bazén,  fínska a infrasauna, parná kabína, aromakabína, fitnes štúdio, skupinové cvičenia), vstup do arboréta (krásny lesopark s jazierkom), parkovanie. Cena nezahŕňa miestnu daň za ubytovanie 375 HUF/osoba/noc - platba na recepcii. *Cena sa môže meniť podľa obsadenosti hotela.     ŠOPRON - Valentínsky pobyt

       ponuka platí v termíne 10. - 19.02.2012

3 dni / 2 noci od 89 € /osoba

Cena zahŕňa: ubytovanie na 2 noci v hoteli 4*, 2 x polpenzia, v sobotu večer romantická večera (v rámci polpenzie) + nápoj lásky, príjemná klavírna hudba + ukážka brušných tancov, v piatok večer predĺžená otváracia doba bazénu, lesná prechádzka so sprievodcom, vstup do wellness (perličkový kúpeľ, bazén, sauna, fitnes), športové programy, bezplatné internetové pripojenie na recepcii (nutný vlastný notebook), župan, zľava 20 % na procedúry, check out do 12:00 hod. Cena nezahŕňa miestnu daň za ubytovanie 450 HUF/osoba 18 + /noc  (platba na recepcii).

 

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny ako aj presný popis hotelov a služieb poskytneme na vyžiadanie. V prípade záujmu prosím kontaktuje nás mailom na adresu zajazdy@travelguide.sk.

Pokiaľ pošelete nám žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

pridané 06.02.2012