Vyhľadávanie zájazdov
Sorea Máj - Slovensko - Severné Slovensko

Sorea Máj

Slovensko » Severné Slovensko

, Hotel starstarstarSorea Máj

Počet termínov:

202 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Polpenzia, Plná penzia

Doprava:

vlastná -

Počasie:Úvod

Liptovský Ján je vstupnou bránou do Jánskej doliny, bohatej na prírodné krásy, jaskyne, flóru, faunu, termálne vody a minerálne pramene. Zároveň je známym rekreačným a turistickým miestom vhodným na zimné a letné rekreačné pobyty. Obec je známa svojimi minerálnymi prameňmi.  V roku 1963 navŕtali prameň v hĺbke 95 m s teplotou 29,4 °C. Povyše neho vybudovali pramenný dom Rudolf a jeho vodu a vodu z ďalších blízkych vrtov používajú na plnenie bazénov, ktoré sú pri rekreačnom zariadení Máj. Termálna voda má dokázateľne liečivé účinky, lieči kožné choroby, choroby pohybových ústrojov, látkovej výmeny, ženské, nervové ba aj choroby srdca a ciev.

Poloha

Hotel je situovaný pri vstupe do Jánskej doliny, ktorá končí na úpätí najvyššieho vrchu Nízkych Tatier - Ďumbiera. Obec Liptovský Ján je známa svojimi liečivými minerálnymi prameňmi. Termálna voda sa využíva aj na plnenie bazénov termálneho kúpaliska pri hoteli Máj, aj krytého hotelového bazéna.

V skratke o hoteli

Dominantná stavba hotela SOREA Máj *** sa týči pri vstupe do Liptovského Jána a hotel patrí k vyhľadávaným nielen kvôli svojej polohe, ale hlavne kvôli termálnej vode, ktorou je naplnený hotelový bazén a v lete aj bazény termálneho kúpaliska, ktoré patrí k hotelu a vstup je v cene ubytovania.

Vybavenie

Reštaurácia, bistro, aperitív bar, spoločenská a kongresová hala, športovo-relaxačné centrum, kde je hosťom k dispozícii krytý bazén (25x12,5 m) s termálnou vodou 28°C, sauna, masáže, relaxačné kúpele a fitnes centrum. Hostia môžu využiť aj služby úschovne a požičovne horských bicyklov. V hoteli je k dispozícii aj biliard, stolný tenis, elektronické šípky, stolný futbal, spoločenské hry a pre najmenších detský kútik. Wi-Fi vo všetkých priestoroch zdarma. Hotel organizuje pestré animačné programy. Počas letných prázdnin (júl - august) animačné programy pre deti aj dospelých. Parkovanie pred hotelom na nestráženom parkovisku zdarma.

Vybavenie izieb

Jedno- alebo dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky (vysúvacie lôžko) alebo rodinné izby 2 + 2 prístelky (jedna miestnosť rozdelená na spálňovú časť a obývaciu so sedacou súpravou). Všetky izby kúpeľňa, WC, rádio, SAT TV, telefón, trezor, balkón. Pre náročnejších hostí apartmány s chladničkou. Detská postieľka zdarma. Možnosť priviesť psa za poplatok 10 €/noc. Na prízemí sú k dispozícii aj izby pre imobilných klientov (sú bez balkóna a kúpeľňa je spojená s WC).

Stravovanie

Raňajky a večere formou bufetových stolov, obedy výber z menu.

Cena zahŕňa

Ubytovanie s polpenziou, voľný vstup do bazéna a v lete voľný vstup na letné termálne kúpalisko Termal pri hoteli.

Dieťa do 15 r. ubytovanie na prístelke aj polpenzia zdarma, zľavy pre deti platia pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami. Deti do 3 r. bez služieb zdarma.

Cena nezahŕňa

Povinné doplatky: Miestna daň za ubytovanie (platí sa na mieste).

 

Ostatné doplatky: Doplatok za neobsadené lôžko v 1/2 izbe 8 €/noc (príplatok za 1/1 izbu sa neúčtuje), obed dospelý 9 €, dieťa do 12 r. 7 €. Zviera za poplatok 10 €/noc.

Upozornenie

Uvedené ceny platia pri pobytoch na minimálne 2 noci.

Ubytovanie

Relax a oddych - ubytovanie s polpenziou, voľný vstup do bazéna a v lete voľný vstup na letné termálne kúpalisko Termal pri hoteli.

Dieťa do 15 r. ubytovanie na prístelke aj polpenzia zdarma, zľavy pre deti platia pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami. Deti do 3 r. bez služieb zdarma.

Ochutnávka wellness

Pobyty na 4 noci zahŕňajú ubytovanie s polpenziou, voľný vstup do hotelového bazéna alebo na termálne kúpalisko Termal raj pri hoteli, stolný tenis, fitnes. 

Relaxačný program podľa výberu (len pre dospelé osoby): 

Kvetový úlet - 1x masáž kvetovým olejom, 1x masáž bylinným olejom, 1x kvetový zábal, 1x bylinný zábal. 

Banánový program - 1x masáž banánaovým olejom, 1x banánová peelingová masáž, 1x relaxačný banánový zábal, 1x voskový zábal. 

Škoricový program - 1x škoricová masáž, 1x masáž medovým olejom, 1x škorivový zábal, 1x medový zábal. 

Slnečný balík - 1x relaxačná masáž UVA olejom, 1x masáž chladivým olejom, 1x bahenný zábal, 1x studený zábal

Wellness na horách

 

Iné

 

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...