Sokha Beach Resort, Kambodža, 15.6.2018, Raňajky
Číslo termínu: 57871836

Sokha Beach Resort

Kambodža

, Hotel starstarstarstar

Načítavam ...


Sokha Beach Resort

Termín:

15.6.2018 - 24.6.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

10 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjazdových miest

Cena od:

2 448 €
2 348 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Kambodža - Sihanoukville - Sokha Beach Resort
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z PRAHY(VIEDNE)

Zraz na letisku a odbavenie 2 hoidny pred odletom a odlet do Bangkoku.

2. deň BANGKOK - PHNOMPENH

Prílet do Bangkoku, pokračovanie do Phnompenhu, nocľah.

3. deň PHNOMPENH - SIHANOUKVILLE

Raňajky. Krátka fakultatívna prehliadka Phnompenhu, do Sihanoukville, ubytovanie.

4. - 8. deň SIHANOUKVILLE

Raňajky. Pobyt pri mori s možnosťou fakultatívnych výletov. Odporúčame výlet so šnorchlovaním na niektorý z romantických blízkych ostrovčekov, prípadne návštevu bývalého francúzskeho koloniálneho letoviska Kep-sur-Mer. Za návštevu stojí horská stanica v Bokore s atmosférou mesta duchov s polorozpadajícími sa rezidenciami koloniálnych úradníkov, ktoré sa dnes strácajú v divokej horskej džungli. Milovníci prírody ocenia rozsiahly národný park Ream s vyvinutými mangrovovými porasty a bohatou faunou vtáctva a varanov.

9. deň SIHANOUKVILLE - PHNOMPENH - BANGKOK

Raňajky. Transfer do Phnompenhu, odlet do Bangkoku a pokračovanie do Prahy(Viedne). Prípadne možnosť predĺženia niekoľkodňovej prehliadky Angkoru.

10. deň PRÍLET DO PRAHY(VIEDNE)

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu Praha – Phnompenh – Praha (možnosť odletu z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok) 1 noc s raňajkama v Phnompenhe 6 nocí s raňajkami v hoteli v Sihanoukville transfery služby sprievodcu (min. 16 osob) a miestnu asistenciu

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

letiskové taxy - viď cenník cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň vízum do Kambodže 20,- USD + 1x foto turistickú odlet. taxu v Kambodži (25,- USD) fakultatívne výlety

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Úvod


Najlepší hotel v Sihanoukville leží pri dlhej piesočnatej pokojné pláže Sokha. Hotel pozostáva z trojposchodových pavilónov v khmerskej štýle v luxusnej tropickej záhrade a nachádza sa tu 166 izieb.

Popis hotelu

Popis

Najlepší hotel v Sihanoukville leží pri dlhej piesočnatej pokojné pláže Sokha. Hotel pozostáva z trojposchodových pavilónov v khmerskej štýle v luxusnej tropickej záhrade a nachádza sa tu 166 izieb

Vybavenie

reštaurácia, bar, kaviareň, vínny bar s karaoke, plážový kiosk, detská opatrovateľka a detský klub

Pláž

piesočná, s belostným pieskom, priamo pred hotelom

Zábava a šport

bazén, detský bazén, tenisový kurt, potápačské centrum, fitnes centrum, vodné športy na pláži, relaxačné kúpele, požičovňa motocyklov

Stravovanie

raňajky, možnosť stravovania a la carte v hotelovej reštaurácii

Vybavenie izieb

nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, fén, minibar, satelitný TV, varná kanvica, telefón, izbový trezor, terasa

Na izbe max. 3 osoby.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK