Vyhľadávanie zájazdov
Smeralda - Taliansko - Adriatická riviéra - Bibione - Spiaggia

Smeralda

Taliansko » Adriatická riviéra » Bibione » Spiaggia

, ApartmánySmeralda

Počet termínov:

28 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus vlastná -

Počasie:Názov zájazdu podľa organizátora: Apartmány Smeralda
Popis

Apartmány sa nachádzajú v tesnej blízkosti pláže (30m) a neďaleko centra  (200 m), z časti sú zrekonštruované. K dispozícii výťah (od 1. poschodia), jedno parkovacie miesto na apartmán a plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/ apartmán).


UBYTOVANIE:

apartmány sú štandardne zariadené, s vybaveným kuchynským kútom, mikrovlnná rúra, kúpeľňa, WC, TV, trezor, klimatizácia (iba B5-1, B5-2, C7-1, D8-1, D8-2), balkón. Niektoré apartmány majú výhľad na more. 

B4: (max. 4 osoby) spálňa s dvomi lôžkami, spálňa s poschodovou posteľou (bez okna), je spojená s obývačkou, kuchynský kút. 

B5, B5-2: (max. 5 osôb) spálňa s tromi lôžkami, spálňa s poschodovou posteľou (bez okna), je spojená s obývačkou, kuchynský kút. Klimatizácia v B5-2. 

B5-1: (max. 5 osôb) (zrekonštruovaný apartmán) spálňa s tromi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, kuchynský kút. 

C7, C7-1: (max. 7 osôb) spálňa s tromi lôžkami, spálňa s dvojlôžkom (alebo s poschodovou posteľou), denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, kuchynský kút. Klimatizácia v C7-1. 

D8, D8-2: (max. 8 osôb) spálňa s dvomi lôžkami, spálňa s poschodovou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou a jedným lôžkom, obývačka s rozkladacím lôžkom, kuchynský kút. Klimatizácia v D8-2. 

D8-1: (max. 8 osôb) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, spálňa s poschodovou posteľou, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, kuchynský kút.


STRAVOVANIE:

individuálne


Domáce zvieratá:

povolené len malé (do 5 kg), na vyžiadanie, zdarma.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...