Vyhľadávanie zájazdov
RIU PALACE MADEIRA - Portugalsko - Madeira

RIU PALACE MADEIRA

Portugalsko » Madeira

Exotika pobyty katalóg, Hotel starstarstarstarRIU PALACE MADEIRA

Počet termínov:

0 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasie:

Dnes Počasí v Madeira - transparent 23°C


V skratke o hoteli

Riu Palace Madeira je obľúbený hotel hotelovej siete Riu známy kvalitnými službami. Svoj pobyt pri mori môžete skombinovať s golfom a poznávaním zaujímavých miest ostrova.

Poloha

Hotel Riu Palace Madeira stojí v oblasti Canico de Baixo a poskytuje výhľad na Atlantický oceán. Kamenistá pláž je od hotela vzdialená cca 30 m. Od centra Canico je vzdialený asi 2 km. Nákupné možnosti sú od hotela vzdialené cca 2 km.

Dĺžka transferu

20

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.

Vybavenie

HOTEL

Hotel Riu Palace Madeira má vstupnú halu s recepciou, spoločenskú miestnosť, konferenčnú miestnosť, obchodík a butik. Wi-Fi pripojenie je v spoločných priestoroch za poplatok, v lobby je 60 minút denne zdarma.

 

REŠTAURÁCIE

K hotelu patrí all day dining reštaurácia, reštaurácia pri bazéne a dva bary. V hlavnej reštaurácii sa podávajú aj vegetariánske jedlá. Na večere sa vyžaduje primerané oblečenie.

 

BAZÉNY

V areáli hotela sa nachádzajú dva vonkajšie bazény a detský bazén (v zime vyhrievaný) so slnečnou terasou. Slnečníky, ležadlá a uteráky sú zdarma.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia majú v cene fitnes centrum, stolný tenis a tenisový kurt. Za poplatok sú biliard, vodné športy a potápanie.

 

WELLNESS & SPA

Vo wellness centre River Stone je sauna, vnútorný bazén, kaderníctvo, salón krásy. Vo wellness sa poskytujú aj rôzne druhy masáží. Sauna je zdarma.

 

TIPY NA VÝLETY

Počas svojej dovolenky na Madeire môžete podniknúť výlety na zaujímavé miesta.

Aquário de Madeira – jedným z najväčších zážitkov na Madeire je potápanie v obrovskom akváriu s 500-tisíc litrami vody, so žralokmi, murénami a ďalšími rybami.

Potro Moniz – v dedine na severozápade ostrova nájdete prírodné bazény so slanou vodou.

Pozorovanie delfínov a veľrýb – Po celý rok je pri pobreží Madeiry vidieť až 29 druhov veľrýb.

Ubytovanie

Hotel Riu Palace Madeira má 327 komfortne zariadených izieb. Sú vybavené kúpeľňou, sušičom vlasov, telefónom, malou chladničkou, trezorom (za poplatok), SAT TV. WiFi pripojenie je za poplatok. Izby majú balkón alebo terasu. Pre rodiny ponúka hotel možnosť prepojených izieb.

Stravovanie

Hotel Riu Palace Madeira poskytuje hosťom stravovanie all inclusive, ku ktorému patrí:

Raňajky, obedy a večere podávané formou bufetuKáva, čaj, sendviče v čade od 15:30 do 17:00 hod.Dvakrát týždenne tematický bufet.Večera v tematickej reštaurácii – nutná je rezervácia vopred.Miestne a vybrané importované alkoholické a nealkoholické nápoje v čase od 10:00 do 24:00 hod.

 

* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.

Pre deti

V hoteli Riu Palace Madeira je detské ihrisko, vyhrievaný detský bazén. V reštaurácii sú detské stoličky. Počas dňa sa v letných mesiacoch od 1. júla do 30. septembra konajú animačné programy pre deti.

Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, 7-krát ubytovanie s all inclusive, transfery letisko - hotel - letisko, služby delegáta cestovnej kancelárie.

Povinné doplatky

Servisné poplatky sú vo výške 200 EUR na osobu.

Ostatné doplatky

Izby typu 1/1 a izby vyššej kategórie sú k dispozícii za doplatok. Komplexné cestovné poistenie je vo výške 1,65 EUR pre osobu na deň.

Upozornenie

Základná cena je kalkulovaná v základnej ekonomickej triede spoločnosti Austrian Airlines (priame lety) alebo Tap Portugal (lety s prestupom). V prípade obsadenia sú vyššie triedy a iné letecké spojenia za doplatok.

Oficiálne hodnotenie
****
Pláž
***
Pre deti
***
Kvalita služieb
****
Miesto pobytu
****

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.