Vyhľadávanie zájazdov
Penzión Sidro - Chorvátsko - Severná Dalmácia - Vodice

Penzión Sidro

Chorvátsko » Severná Dalmácia » Vodice

, Hotel starstarstar

LM


Penzión Sidro

Počet termínov:

10 termínov / 10 Last minute / 0 First moment

Strava:

Polpenzia

Doprava:

autobus vlastná -

Počasie:

Dnes Počasí v Sibenik - transparent 30°C


Popis lokality
Nádherné a živé letovisko VODICE leží v širokej zátoke vo vzdialenosti 11 km od mesta Šibenik. Krásne pláže, krištáľovo čisté more, romantické kamenné uličky, rušná promenáda lemovaná palmami, moderná "marina", ale aj množstvo kaviarní, tradičných konob a reštaurácií - to všetko sú Vodice, právom nazývané tiež chorvátske Saint Tropez.  Letovisko ponúka široké možnosti fakultatívnych výletov, kultúrneho i športového vyžitia. Vodice sú východiskovým miestom na návštevu národných parkov  - súostrovie Kornati, Krka a chránených parkov - Vranské jazero a Velebit. Pozdĺž pobrežia vedie príjemná promenáda, smerom na západ do mestečka Tribunj, smerom na východ do Srimy, kde krásne upravené pláže s jemným štrkom a vstupom do mora lákajú turistov z Vodíc.
Ubytovanie
Penzión je situovaný vo východnej časti Vodíc, mimo rušného centra letoviska. Krásne pláže, krištáľovo čisté more, romantické kamenné uličky, rušná promenáda lemovaná palmami, moderná „marina“, ale aj množstvo hotelov, penziónov                        a apartmánových domov. To všetko sú Vodice, nazývané tiež chorvátske „Saint Tropez“. Vzdialenosti pláž 150 m centrum 700 m nákupné možnosti 700 m Ubytovanie národná kategorizácia (***) dvojlôžkové izby Standard so starším nábytkom na 3. poschodí bez výťahu, možnosť jednej prístelky izby Superior na 1. a 2. poschodí s novším nábytkom (za príplatok) klimatizácia (za poplatok) TV/SAT minichladnička, uteráky, sušič na vlasy vlastné sociálne zariadenie balkón WiFi v spoločných priestoroch (zdarma)
Stravovanie
polpenzia raňajky rozšírené kontinentálne formou čiastočných bufetových stolov, večere výber z dvoch menu - polievka, hlavné jedlo, šalát a dezert na vyžiadanie aj vegetariánska alebo bezlepková strava (nutné nahlásiť CK)
Pláž
kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora betónové móla určené na opaľovanie a slnenie sprchy (za poplatok), kabínky na prezliekanie ležadlá a slnečníky (za poplatok)
Šport a zábava
vodné športy prenájom vodných bicyklov, vodných skútrov parasailing, surfing plavba na lodi spojená s potápaním tobogán na pláži (za poplatok)
Doprava
individuálna alebo autobusová trasa vedie cez Maďarsko do Chorvátska cesta autobusom od slovenských hraníc trvá cca 12 hodín
Naša mienka
Menší rodinný penzión neďaleko pláže je v našej ponuke už niekoľko sezón. Bonusom je blízkosť centra letoviska s množstvom obchodíkov, reštaurácií a kaviarní a hlavne cenovo veľmi výhodná ponuka.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...