Vyhľadávanie zájazdov
Norica Therme - Rakúsko - Salzburgsko - Gastein - Bad Gastein - Bad Hofgastein - Bad Hofgastein


Norica Therme

Počet termínov:

42 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Polpenzia

Doprava:

vlastná -

Počasie:Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Norica Therme ****S
V skratke o hoteli
Alpinový životný štýl spojený s wellness a romantikou sprevádza váš pobyt v hoteli Norica Therme. S regionálnymi a medzinárodnými výrobkami môžete ochutnať v reštaurácii na najvyššej úrovni. Osobná pohostinnosť ponúka všetkým, ktorí očakávajú viac z vašej dovolenky.
Poloha
Vlaková stanica: Bad Hofgastein 2 km, Letovisko Nadmorská výška: 850 m, Termálne kúpalisko: cca 100 m prepojené vyhrievanou kúpelňou chodbou, Nachádza sa v centre, možnosť dohliadnuť do hotela (Nachádza sa na pešej zóne) bezplatné parkovisko, bezplatná kyvadlová doprava: od / do vlakovej stanice.
Vybavenie
Recepcia, hala / lobby: lobby, internetový kútik: zadarmo, WLAN: zadarmo, parkovanie: zdarma, na pešej zóne 150m vzdialenosť, garáž: , Panorama reštaurácia, bar, kaderník v dome - za príplatok.

deti majú bez vekových obmedzení vstup do wellness centra a termínu. Wellness oblasť: Hotel Österreichischer Hof sa nachádza v hoteli 3000 m2. wellness vrátane: Krytý bazén: Termálny bazén v hoteli 6 x 12 m, 32 Grad, ~ 96 m2, 1 nahá sauna v keltskej rodine Keltské kúpele v hoteli: Saunový svet ponúka komplexný sortiment. Keltský fin (90 ° saunu), keltský bio (60 ° saunu), keltská podrážka (45 ° parný kúpeľ s 13% podošvou) Celtic Infra (Infrarot cabine) túžby, živé Kelty v bazéne, neobmedzený vstup do novootvoreného Therme Bad Hofgastein! veľkosť: rodina 32.000 m2
Ubytovanie
Detská postieľka k dispozícii ako prístelka vo všetkých typoch izieb, Sprcha / WC: Hlavné budovy s tropickou dažďovou sprchou, Fén na vlasy, Župan na zapožičanie: zadarmo, balkón / terasa: na výber, Rádio, Telefón, Káblová televízia, WLAN: poplatok, Izby sú veľmi priestranné a vkusné zariadenie.

1 lôžko sprcha / WC, 15 - 20 m2, 2-4 lôžka sprcha / WC / balkón, luxusná izba, ~ 28m2, 2 lôžka sprcha / WC, Economy, 17 m2, 2-3 lôžková sprcha / WC, ~ 24 m2.
Stravovanie
Polpenzia, v pondelok uvítací večer s uvítacím nápojom, raňajkový bufet: s vaňou-kuchyňou, malý obed formou bufetu od 12:00 do 13:00, večera (4 kurzy), bufet Entrée: 3 x týždenne, šalátový bar: 3 x týždenne, tematické večery: 1 x týždenný špecializovaný večer, zmluvné služby začínajú v deň príchodu o 18:00 hod. a končia sa raňajkami v deň odchodu.
Pre deti
detská postieľka; Detské menu, Detská stolička.
Pre deti
detská postieľka; Detské menu, Detská stolička.
Služby v cene
Biliard, Požičovňa bicyklov: podľa dostupnosti (iba pre dospelých), 1 x týždenné výlety so sprievodcom, jazda na bicykli a výlet Kneipp cez kanceláriu pre cestovné kancelárie (niektoré s príplatkom), Gastein karta pre veľa zliav v obci av regióne.
Povinné doplatky
Pobytová taxa: 2,20 Euro na osobu / noc (15 rokov).
Ostatné doplatky
Celtic Vital (8 miestností na ošetrenie) 6 miestností, Otváracie hodiny: Denne od 08:00 do 12:00 hodín a od 15:00 do 19:00 hodín, Beauty Center, Masáže, Oddelenie zdravotníctva s lekárom, procedúry v hoteli .: kúpele, liečivé bahno a seno kvetiny, vdychovanie, Stanger - ceny lokálne.
Upozornenie
Euro 11, - za deň splatné na mieste bez jedla.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.