Norica Therme, Rakúsko, Salzburgsko, Gastein - Bad Gastein - Bad Hofgastein, Bad Hofgastein, 13.1.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 58676592


Norica Therme

Termín:

13.1.2018 - 20.1.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

vlastná  -0 odjazdových miest

Cena od:


690,30 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Norica Therme
Cena zahŕňa
Pri vstupe do wellness centra a termínu nie sú žiadne vekové obmedzenia. Wellness oblasť: v hoteli 3000 m2 je zdieľaný s hotelom Österreichischer Hof. Wellness vrátane: Krytý bazén: Termálny bazén v hoteli 6 x 12 m, 32 Grad, ~ 96 m2, 1 oblečená sauna v keltskej rodine Keltské kúpele v hoteli: Saunový svet ponúka komplexný sortiment. Keltský fin (90 ° saunu), keltský bio (60 ° saunu), keltská soľ (45 ° parný kúpeľ s 13% soľou) Celtic Infra (infračervená kabína) do sprchovacej oblasti s ľadovým drvičom na ochladenie. Saunaoví fanúšikovia nájdu všetko, čo ich srdce želá Neobmedzený vstup do novootvoreného Therme Bad Hofgastein! Veľkosť: 32.000 m2 family- Hotel Italia je obklopený pôsobivou horskou krajinou a nachádza sa v centre mesta Brusson.
Ostatné doplatky
Pobytová taxa: ca. Euro 2,20 na osobu / noc (15 rokov). V prípade pobytov na 5 nocí alebo výskumného ústavu bude účtovaný príspevok vo výške 1,10 EUR na osobu a pobyt. Celtic Vital (8 miestností na ošetrenie) 6 miestností, Otváracie hodiny: Denne od 08:00 do 12:00 a od 15:00 do 19:00 hodín, Kozmetické centrum, Masáže, Oddelenie lekárskej starostlivosti, Liečebné procedúry v hoteli: Kúpele , liečivé bahno a kvetinové kvetiny, inhalácie, galvanické kúpele - ceny lokálne.
Poloha
Nákupy: Bad Hofgastein 100 m, Vlaková stanica: Bad Hofgastein 4 km, Letisko: Salzburg 120 km, Výška nadmorskej výšky: 850 m, Lyžiarsky vlek: Lyžiarsky vlek Schlossalmbahn 750 m, Behať na lyžiach: 150 m, ): 20 m, Lyžovanie / varenie: Nie, Hotelová kyvadlová doprava: Nie, Lyžiarska škola: cca. 400 m, Nachádza sa v centre mesta Bad Hofgastein na pešej zóne.
Pre deti
Detská postieľka: na vyžiadanie, detské menu.
Stravovanie
Polpenzia, raňajkový bufet: s jedlami na vajcia, popoludňajšie občerstvenie: denne, večera: 4-chodová večera s výberom (3 hlavné jedlá na výber), šalát: rôzne, špeciálne diétne jedlá: na vyžiadanie, Slávnostná večera, farmársky bufet, vianočná večera (24.12.), Silvestrovská večera: S polnocou bufetovej večere ako príloha na 06.01. a 13.01.2018, Minerálna voda - keltská voda v krytom bazéne.
Ubytovanie
Sála / lobby, internetová kaviareň, zimná záhrada, internetový kútik: zadarmo, WLAN: zdarma, izba na spanie, lyžiareň, výťah, parkovanie: zdarma, cca 150m od hotela, jedáleň: bar, kaviareň, záhrada: Park, konferenčné priestory až pre 50 osôb s audiovizuálnym zariadením, v hoteli: salón krásy, kaderníctvo a obchody. Posteľná bielizeň k dispozícii ako prístelka pre všetky typy izieb, Vaňa / sprcha / WC: všetky kúpele boli modernizované (všetky s tropickými dažďovými sprchami), Sušič vlasov, Župany, Bathtowels a slippingy: zadarmo, Balkón / terasa: , Centrálne kúrenie, posedenie, rádio, telefón, káblovú TV, WLAN: zadarmo, izby sú pohodlné, elegantné, vybavené pre osoby so zdravotným postihnutím s adaptérom na holiaci strojček. 2-3 posteľová vaňa / sprcha / WC, 24 m2, 2-4 posteľová vaňa / sprcha / WC / balkón, 28 m2, 2 posteľová vaňa / sprcha / WC, Economy, 17 m2, 17 m2, 2 lôžka sprcha / WC, Economy, 17 m2.
V skratke o hoteli
Existuje mnoho dôvodov, prečo sa stále viac a viac hostí - mladí i starí - rozhodnú zostať v údolí Gastein ako svoj dovolenkový cieľ. Či už v lete alebo v zime, hory, krištáľovo čisté potoky, zjazdovky, bežecké lyžovanie a najmä rakúska pohostinnosť spĺňajú očakávania tých, ktorí očakávajú od dovolenky niečo viac. Komfortný a elegantný hotel Norica je spojený podzemnou chodbou s Alpen Therme Gastein. Kreditné karty: Visa, American Express, Diners Club, Prístup s invalidným vozíkom: Áno, Príchod od: 15:00 hod., Odchod: 11:00 hod., Bezplatný transfer z vlakovej stanice do Bad Hofgasteinu. V deň odchodu je termín využitý do 11.00 hod., POZOR: Pri cestovaní autom máte povolené na pešej zóne - jazdiť priamo na predné dvere. Prosím, prejdite len cez západný vchod.
Zviera
Euro 11, - za deň splatné na mieste bez jedla.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK