Vyhľadávanie zájazdov
Nikola - Chorvátsko - Severná Dalmácia - Vodice

Nikola

Chorvátsko » Severná Dalmácia » Vodice

, Hotel starstarstar

LM


Nikola

Počet termínov:

10 termínov / 10 Last minute / 0 First moment

Strava:

Polpenzia

Doprava:

autobus vlastná -

Počasie:

Dnes Počasí v Sibenik - transparent 30°C


Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Nikola
Popis
Rýchly popis:
Elegantne zrenovovaný hotel v pokojnej časti Vodíc je vhodný pre všetkých klientov, ktorí majú radi oddych a príjemné posedenie na terase, ale radi si zájdu aj do živého centra s obchodíkmi a reštauráciami v úzkych kamenných uličkách.

Poloha:
asi 300 m od pláže a približne 1 km od centra Vodíc, kde v letných mesiacoch premáva turistický vláčik.

Hotel:
na prízemí je reštaurácia a veľká otvorená terasa, dalmatínska konoba, vnútorný bazén s wellness (v letných mesiacoch uzavretý). Parkovisko je priamo pri hoteli. Wi-Fi pripojenie zdarma.  

Izby:
moderné klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, všetky majú kúpeľňu s WC, SAT TV, telefón, minibar. Časť izieb má francúzsky balkón a časť má klasický balkón (za príplatok).

Stravovanie:
raňajky formou bufetových stolov, večere servírované (výber z 3 menu), šaláty a dezerty formou bufetu.

Pláž:
štrková pláž s pozvoľným vstupom, slnečníky a ležadlá za poplatok. Možnosť vodných športov (vodné bicykle, skútre), tenisové kurty a minigolf za poplatok.

Doprava:
autobusová, individuálna

V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie s polpenziou, klimatizácia, TV, Wi-Fi, parkovanie, služby delegáta.

V cene nie je zahrnuté:
Doprava: KLIM BUS 100 EUR/ osoba, palivový príplatok 6 EUR/Globtour autobus 5 EUR, miestenka 8 EUR, príplatok za dvojsedadlo 65 EUR, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania a za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 25 EUR/osoba. Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 16 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 8 EUR/ osoba/7 nocí. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/ osoba/deň, asistencia k motorovému vozidlu 1,20 EUR/deň, poistenie opustenej domácnosti 1,20 EUR/deň. Ostatné doplatky: balkón 15 EUR/izba/7 nocí, detská postieľka zdarma (na vyžiadanie). Nástupné miesta: BA, TT, NR, KE, PO - bez príplatku, KN, NZ, TO, PN, PE, NM, TN, HE, VT, MI - 8 EUR, BB, ZV, ZH, PD, MT, ZA, PB, DUB, LE, PP, SN - 11 EUR.

Typ stravy:

polpenziaInformácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

VODICE
Jedno z najkrajších stredísk na pobreží Jadranského mora sa rozprestiera v malebnej zátoke cca 10 km severne od Šibeniku. Cez deň živé stredisko plné života na rušnej promenáde plnej obchodíkov a stánkov s ovocím, kaviarní a barov, sa večer pri západe slnka mení na romantické mestečko s kamennými uličkami. Nočný život ožíva večer v rôznych kluboch, tanečných terasách a aj na známej Haciende – diskotéke pod holým nebom.Fakultatívne výlety:

NP KORNATI – výlet loďou, vstup do národného parku

NP KRKA - výlet loďou, vstup do národného parku

SELO ROCA – návšteva usadlosti pre výrobu pršutu, olivového oleja a vína, ochutnávkaGPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.