Vyhľadávanie zájazdov
Mövenpick Resort & Spa Karon Beach - Thajsko - Phuket

Mövenpick Resort & Spa Karon Beach

Thajsko » Phuket

, Hotel starstarstarstarstarMövenpick Resort & Spa Karon Beach

Počet termínov:

0 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasie:

Dnes Počasí v Phuket - transparent 30°C


V skratke o hoteli

Obľúbený hotel švajčiarskej značky pri známej pláži Karon je známy výbornými službami. Možnosť nákupov a zábavy v neďalekom Patong Beach.

Poloha

Patong Beach cca 7 km, stredisko Phuket cca 45 kmpláž Karon oddelená pobrežnou cestou, prístup na verejnú pláž s prírodným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora, ležadlá na pláži sú za poplatok, v tropickej záhrade a pri bazénoch bez poplatku.

Dĺžka transferu

50

Doprava

v cene zájazdu je letecká doprava z/do Viedne cez Bangkok alebo Dubaj

Vybavenie

moderne riešený komplex s udržiavanou záhradou má 2 bazény (ležadlá a slnečníky bez poplatku) a 5 reštaurácií: hlavná „Pacifika“ 06:00-23:00 h (stravovanie formou bufetu), a la carte: ázijská, čínska, thajská a Steakhouse 18:00-23:00 h,2 bary: „Kinaree“ 10:00-23:55 h a pri pláži „Mint“ 12:00-23:55 h, kaviareň „Cafe Studio“ 08:00-18:00, butik a obchod so suvenírm, Wi-Fi bez poplatku v celom hoteli ŠPORT A ZÁBAVA: fitnes centrum, aerobik, strečing, biliard, kurzy varenia, za poplatok: Tai Chi a  joga, tenisové kurty, ayurvédske centrum 09:00-21:00 h (od 5 rokov) má 10 miestností pre dospelých aj deti, kozmetický salón - masáže a procedúry za poplatokna. Večer animovaný program alebo živá hudba. Na pláži motorizované vodné športy aj rybolov na otvorenom mori.

Ubytovanie

363 izieb, typy izieb: izba Superior (cca 36 m2) v hlavnej budove, klimatizácia, kúpeľňa s príslušenstvom, telefón, trezor,• SAT TV, sušič vlasov,minibar (za poplatok, varná kanvic, balkón alebo teras. Za doplatok Superior Sea View izby s výhľadom na more alebo v záhrade Garden Deluxe Villa (cca 53 m2) a Deluxe Plunge Pool (cca 63 m2) s bazénom. Family

Room (cca 42 m2) sú vhdoné pre rodiny (1-2 deti na samostatných lôžkach a manželská posteľ).

Stravovanie

raňajky, za doplatok polpenzia (stravovanie formou bufetu)

Pre deti

Detský klub a detské ihrisko, detský bazén so šmykľavkami

Služby v cene

Leteckú dopravu z Viedne,transfer letisko-hotel-letisko, 7 x ubytovanie s raňajkami asistenciu zástupcu partnerskej agentúry.

Povinné doplatky

Letiskové a bezpečnostné poplatky cca 550 EUR.

Ostatné doplatky

iné typy izieb a hotelových služieb

Oficiálne hodnotenie
****+

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.