Vyhľadávanie zájazdov
Mirno - Chorvátsko - Severná Dalmácia - ostrov Pašman - Tkon

Mirno

Chorvátsko » Severná Dalmácia » ostrov Pašman » Tkon

, Apartmány starstarstar

LM


Mirno

Počet termínov:

7 termínov / 7 Last minute / 0 First moment

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastná -

Počasie:Názov zájazdu podľa organizátora: Apartmány Mirno
Ubytovanie
Moderný dom v pokojnej uličke menšieho mestečka Tkon na ostrove Pašman uspokojí aj náročnejšiu klientelu. Trajektová linka Biograd na Moru-Tkon jazdí niekoľkokrát denne, v sezóne do neskorých nočných hodín. Vzdialenosti pláž 80 m centrum 850 m nákupné možnosti 600 m Ubytovanie 3x APT 1/2+1 - 1. poschodie: 2-lôžková spálňa s možnosťou prístelky, denná miestnosť s kuchynským kútom, balkón s čiastočným výhľadom na more 2x APT1/4+1 - v dvoch samostatných vilkách. Vilka A - dve 2-lôžkové spálne, denná miestnosť s kuchynským kútom, umývačka riadu, rozkladacia pohovka pre 1 osobu, piestranný balkón na morskú stranu. Vilka B - dvojpodlažný apartmán: poschodie 2-lôžková spálňa, kúpelňa/WC, dva balkóny na morskú stranu, prízemie 2-lôžková spálňa, kúpelňa/WC, denná miestnosť s kuchynským kútom s možnosťou prístelky pre 1 osobu. APT 1/6+1 - 2. poschodie: priestranný podkrovný apartmán, tri 2-lôžkové spálne, možnosť prístelky pre 1 osobu, denná miesnosť s kuchynským a jedálenským kútom, balkón na morskú stranu každý apartmán má vlastné sociálne zariadenie TV/SAT, WiFi (bez garancie kvality signálu), klimatizácia Vybavenie gril na záhrade nadkryté spoločné posedenie a veľká trávnatá plocha parkovanie pred domom na vyhradenom mieste
Stravovanie
individuálne možnosť doobjednania stravy cca 800 m od domu, raňajky servírované, večere menu so štyrmi chodmi (predjedlo, hlavné jedlo a šalát, polievka/dezert)
Pláž
piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora prístup po schodoch
Šport a zábava
niekoľko reštaurácií v centre Tkonu supermarket, pekáreň, kaviareň
Doprava
individuálna Nástup denne, rezervácie musia musia na seba nadväzovať. Minimálna dĺžka pobytu v období od 30.6. do 01.09. 7 nocí, inak 5 nocí.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.