Vyhľadávanie zájazdov
Kombinácia - Woodlands Hotel, Pattaya, Bangkok Palace Hotel, Bangkok - Thajsko - Pattaya

Kombinácia - Woodlands Hotel, Pattaya, Bangkok Palace Hotel, Bangkok

Thajsko » Pattaya

, Hotel starstarstarstarKombinácia - Woodlands Hotel, Pattaya, Bangkok Palace Hotel, Bangkok

Počet termínov:

19 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Raňajky

Doprava:

letecky Praha

Počasie:

Dnes Počasí v Pattaya - transparent 28°C


Názov zájazdu podľa organizátora: Kombinace - Woodlands Hotel ****, Pattaya, Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok
Popis zájezdu

V rámci zájazdu prebieha ubytovanie v nasledujúcich hoteloch:
Woodlands Hotel ****, Pattaya
Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok

Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z PRAHY (VIEDNE)

Odlet do Bangkoku.

2. deň BANGKOK

Prílet do Bangkoku v popoludňajších hodinách miestneho času. Transfer do hotela, ubytovanie.

3. deň BANGKOK

Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit v čínskej štvrti, kde sa nachádza socha zlatého Budhu, ktorá je vyrobená z 5,5 t rýdzeho zlata, ďalej chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Buddhu. Popoludní si prezriete kráľovský palác - Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaeo, v ktorom sa nachádza jeden z najvýznamnejších symbolov Thajska - socha Smaragdového Buddhu. Potom budete mať možnosť neopakovateľného zážitku z plavby loďou po kanáloch rieky Chao Phraya, vodnej tepny mesta, počas ktorej sa pozriete na chrám Wat Arun. Počas prehliadky tiež navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata.

4. deň BANGKOK - PATTAYA

Raňajky. Predpoludňajší transfer do 140 km vzdialeného letoviska Pattaya, ktoré je po Bangkoku najvýznamnejším turistickým centrom Thajska. Cestou možnosť fakultatívne navštíviť krokodíliu farmu, ktorá s viac ako 60 000 krokodílmi patrí k najväčším na svete. Ubytovanie v hoteli podľa výberu buď priamo v letovisku Pattaya, alebo na následnej 14 km dlhej pláži Jomtien. Voľno na kúpanie, opaľovanie.

5. - 15. deň PATTAYA

Raňajky. Voľný program. Cez deň možnosť výberu z veľkého množstva vodných radovánok. Možnosť zapožičania motoriek. Večer Vám ponúka možýnosť výberu z nespočetného množstva barov, diskoték, salónov s thajskou i tradičnou masážou, kabaterov a podobne. Pattayya je bezkonkurenčne najživším letoviskom v Ázii, život tu pulzuje 24 hodín denne. Pattaya je vhodné miesto pre poznávanie, fakultatívne výlety a nákupy.

16. deň PATTAYA - BANGKOK - PRAHA (VIEDEŇ)

Raňajky. Transfer na letisko v Bangkoku. Odlet.

17. deň PRÍLET PRAHA (VIEDEŇ)

Prílet do Prahy (Viedne).

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

leteckú dopravu Praha - Bangkok - Praha (možnosť odletu z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok) transfery klimatizovanými minibusmi 14 x nocľah s raňajkami v Bangkoku a Pattayi asistencia českého delegáta

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

letiskové taxy - viď cenník fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Fakultatívne výlety z Pattaye:
TROPICKÁ ZÁHRADA NONG NOOCH VILLAGE - tropická záhrada s obrovskou zbierkou tropického rastlinstva, medzi ktorým vyniká zbierka kvitnúcich orchideí a cykasov. Čaká Vás tiež program s ukážkou thajských národných tancov, thajského boxu a vrcholom predstavenia je slonia show.
Orientačná cena: 850,- THB/osoba

TREKKING NA SLONOCH - jazda na slonovi v prírode trvá zhruba hodinu a iste bude neopakovateľným zážitkom pre deti i dospelých.
Orientačná cena: 1.200,- THB/osoba

CELODENNÝ VÝLET NA OSTROV KO SAMET - výlet na ostrovček s nádhernou bielou plážou, ktorá je najbelšia v Thajsku a kde budete mať možnosť pekného kúpania.
Orientačná cena: 1.300,- THB/osoba

ALCAZAR TRANSVESTITSHOW - jeden z najväčších kabaretov svojho druhu, kde uvidíte veľa zaujímavých tancov, vypočujete si klasické
aj moderné piesne a uvidíte veľa nádherných rób - všetko v podaní neuveriteľne pekných transsexuálov.
Orientačná cena: 800,- THB/osoba

DVOJDENNÝ VÝLET NA RIEKU KWAI - výlet do oblasti rieky Kwai, ktorá sa do povedomia dostala počas 2. svetovej vojny, a kde sa okrem
známeho mosta nachádza aj úchvatná príroda. Počas výletu navštívite okrem kokosovej farmy múzeá 2. svetovej vojny, tiež vodopády Sayok, plávajúce trhy a samozrejme uvidíte tzv. železnicu smrti. Fakultatívne je možný trekking na slonoch. V cene je zahrnuté aj ubytovanie v *** hoteli a plná penzia.
Orientačná cena: 3.500,- THB/osoba

DVOJDENNÝ VÝLET DO KAMBODŽE - výlet za dedičstvom khmérských kráľov. Ranný skorý odchod z Pattaye, prechod cez hranice a odchod do Siem Reapu, ubytovanie, obed. Návšteva areálu Angkor, prehliadka hlavného mesta khmérskej ríše Angkor Thomu, chrámu Bayon, chrámu Ta Prom, ktorý bol ako jediný ponechaný napospas nespútanej prírode a samotného majestátneho Angkor Watu, pohrebného chrámu kráľa Súrjavarmana II., ktorý je po práve považovaný za jeden z divov sveta. Večera s ukážkou tradičných tancov. V druhý deň sa prejdete po jazere Tonlé Sap, kde sa nachádza folklórna plávajúca rybárska osada. Návrat späť do Thajska.
Orientačná cena: 6.000,- THB/osoba

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Hotel - Woodlands Hotel ****, Pattaya

Popis

Príjemný hotel v thajskom štýle upúta svojou citlivou architektúrou, hojným využitím tropického dreva a nádhernou tropickou záhradou, ktorá poteší vyznávačou kľudu a odpočinku. Hotel je ideálne položený pár desiatok metrov od centra nočného života severnej Pattayi. Ponúka 134 izieb typu Superior (v základnej ponuke), za príplatok môžeme vyžiadať väčšie izby Deluxe alebo Pool Access – priamy vstup do bazéna.

Vybavenie

2 reštaurácie, Vyhlásená francúzska kaviareň, 3 bary z toho 2 u bazéna, detská opatrovateľka, trezory na recepcii zdarma.

Pláž

Piesočná, zhruba 400 m od hotela

Zábava a šport

2 bazény, detský bazén, detské ihrisko, parná sauna, fitnescentrum, thajská masáž

Stravovanie

Raňajky, možnosť stravovania a lá carte v hotelových reštauráciách

Vybavenie izieb

Nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC a sušičom, TV, chladnička s minibarom, izbový trezor, varná kanvica, balkón alebo terasa s výhľadom na zeleň alebo k bazénu
Hotel - Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok

Popis

Hotel Bangkok Palace má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetové metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Tento príjemný a osvedčený výškový hotel má 16 poschodí a ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby Superior, u ktorých je možnosť na vyžiadanie prepojenie dvermi. Za príplatok zaistíme ubytovanie vo väčších izbách Deluxe, Junior Suite či Executive Suite.

Vybavenie

Reštaurácia Makkasan, ktorá je otvorená 24 hodín denne a ponúka thajskú aj medzinárodnú kuchyňu, pekáreň s ponukou tôrt a výbornej kávy, bar, babysitting, trezory na recepcii, čistiareň, konferenčné sály

Zábava a šport

Vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže

Stravovanie

Raňajky, možnosť stravovania a la carte v hotelovej reštaurácii

Vybavenie izieb

Nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, ladnička s minibarom, TV, telefón.

Na izbe max. 3 osoby. 2deti do 12 rokov je možné ubytovať v izbe Deluxe s jednou prístelkou za príplatok . 3 deti možu byť ubytované v izbách s prepojenými dvermi.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.