Vyhľadávanie zájazdov
Kombinácia - Sunshine Garden, Pattaya, Malibu Garden Resort, Ko Samet, Bangkok Palace Hotel, Bangkok - Thajsko - Pattaya

Kombinácia - Sunshine Garden, Pattaya, Malibu Garden Resort, Ko Samet, Bangkok Palace Hotel, Bangkok

Thajsko » Pattaya

, Hotel starstarstarKombinácia - Sunshine Garden, Pattaya, Malibu Garden Resort, Ko Samet, Bangkok Palace Hotel, Bangkok

Počet termínov:

0 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasie:

Dnes Počasí v Pattaya - transparent 28°C


Názov zájazdu podľa organizátora: Kombinace - Sunshine Garden ***, Pattaya, Malibu Garden Resort **, Ko Samet, Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok
Popis zájezdu

V rámci zájazdu prebieha ubytovanie v nasledujúcich hoteloch:
Sunshine Garden ***, Pattaya
Malibu Garden Resort **, Ko Samet
Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok

Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z PRAHY (VIEDNE)

Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

2. deň BANGKOK

Raňajky v lietadle, prílet do Bangkoku v popoludňajších hodinách miestneho času. Transfer do hotela, ubytovanie.

3. deň BANGKOK

Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit v čínskej štvrti, kde sa nachádza socha zlatého Budhu, ktorá je vyrobená z 5,5 t rýdzeho zlata, ďalej chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Buddhu. Popoludní si prezriete kráľovský palác - Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, v ktorom sa nachádza jeden z najvýznamnejších symbolov Thajska - socha Smaragdového Buddhu. Potom budete mať možnosť neopakovateľného zážitku z plavby loďou po kanáloch rieky Chao Phraya, vodnej tepny mesta, počas ktorej sa pozriete na chrám Wat Arun. Počas prehliadky tiež nav štívite manufaktúru drahých kameňov a zlata.

4. deň BANGKOK - PATTAYA

Raňajky. Predpoludňajší transfer do 140 km vzdialeného letoviska Pattaya, ktoré je po Bangkoku najvýznamnejším turistickým centrom Thajska. Cestou možnosť fakultatívne navštíviť krokodíliu farmu, ktorá s viac ako 60 000 krokodílmi patrí k najväčším na svete. Ubytovanie v hoteli podľa výberu buď priamo v letovisku Pattaya, alebo na nádväznej, 14 km dlhej pláži Jomtien. Voľno na kúpanie, opaľovanie.

5. - 9. deň PATTAYA

Raňajky. Voľno. Cez deň možnosť výberu z nepreberného množstva vodných radovánok - prenájom vodných člnov, vodných skútrov, lietanie padákom. Miestny aquapark ponúka nádherné šmýkačky, tobogany, bazény. Možnosti požičania motoriek, džípov a automobilov. Večer sa Vám ponúka výber z neuveriteľného množstva barov, diskoték, salónov thajskej aj tradičnej masáže, kabaretov a pod. Pattaya je bezkonkurenčne najživším letoviskom v Ázii, život tu pulzuje 24 hodín denne. Po dohode so sprievodcom odporúčame tieto fakultatívne výlety: Koralový ostrov (celodenný výlet loďou na koralový ostrov Ko Larn, krátka prehliadka koralov a podmorského sveta z lode so skleneným dnom, kúpanie v priezračne čistom mori a opaľovanie na bielych plážach koralového ostrova). Orientačná cena: 400 THB. Nong Nooch Village (poldenný výlet do rozsiahlej tropickej záhrady, v ktorej sa nachádzajú pekné zbierky orchideí, bonsajov a cykasov, je tu aj malá zoologická záhrada a uvidíte tu polhodinové kultúrne vystúpenie ľudového folklóru z jednotlivých oblastí Thajska a zábavnú sloniu šou). Orientačná cena: 850 THB. Sloní trekking (hodinový trekking na sloňom chrbte v okolí slonej farmy cca 10 km od Pattaye). Orientačná cena: 1.200 THB. Alcazar kabaret (svetoznáme večerné vystúpenie transvestitov, hodinový kabaretný program, kde neúčinkuje ani jedna pôvodná žena). Orientačná cena: 800 THB. Ko Samet (celodenný fakultatívny výlet na 80 km vzdialený ostrov, ktorý je súčasťou národného morského parku. Ostrov je známy údajne najbelším plážovým pieskom v Thajsku. Orientačná cena: 1.300 THB.

10. deň PATTAYA - KO SAMET

Ranný transfer minibusom a loďou na ostrov Ko Samet. Ubytovanie. Stredisko sa nachádza vo veľmi peknej a pokojnej zátoke s nádhernou piesčitou plážou. Vhodné podmienky na potápanie, lodné výlety a rybárčenie. Pozdĺž pláží sa nachádza niekoľko príjemných reštaurácií a barov. Celý ostrov je vyhlásený za národný park, dlhý je 6 km a široký 1 až 2 km.

11. - 16. deň KO SAMET

Voľno. Odporúčame návštevu cca 2 km vzdialenej Diamond Beach, najrušnejšej pláže na ostrove, na ktorej sa nachádza množstvo reštaurácií s veľkým výberom jedál z darov mora.

16. deň KO SAMET - BANGKOK - PRAHA (VIEDEŇ)

Raňajky. V popoludňajších hodinách transfer na letisko v Bangkoku, odbavenie. Odlet.

17. PRÍLET PRAHA (VIEDEŇ)

Prílet do Viedne.

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

leteckú dopravu Praha - Bangkok - Praha (možnosť odletu z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok) transfery klimat. minibusmi 8 x nocľah s raňajkami v Bangkoku a Pattayi 6 x nocľah so servírovanými raňajkami na ostrove Ko Samet vstup do národného parku asistencia českého delegáta v Pattayi (na Ko Samete po telefóne)

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

letiskové taxy - viď cenník cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň fakultatívne výlety

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Hotel - Sunshine Garden ***, Pattaya

Popis

Resort sa skladá z nízkopodlažných budov, ktoré sú zasadené v krásnej upravenej tropickej záhrdy. Vybrať si môžete zo 133 vkusne zariadených izieb, apartmánov či bungalovov, z ktorých sa budete môcť potešiť do záhrady či na bazén. Centrum letoviska Pattaya je vzdialené približne 5 minút chôdze od hotela a klientom tak poskytuje veľa možností zábavy, stravovania v miestnych reštauráciách či nákupov v niektorých z obchodov. V základnej ponuke sú izby superior,za príplatok je na vyžiadanie možný bungalov v záhrade alebo izba s väčšou rozlohou Deluxe.pre rodinu s 2 dvermi je ideálna suita, kde je k dispozícii spálňa a obývacia izba s rozkladacou pohovkou.

Vybavenie

Reštaurácia s thajskou a medzinárodnou kuchyňou, bar u bazéna s bohatým výberom osviežujúcich nápojov, izbový servis, konferenčná miestnosť, čistiareň, salón krásy, pripojenie k internetu za poplatok, zmenáreň, krajčírstvo.

Pláž

Piesočnatá pláž je od hotela vzdialená približne 400 metrov, ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok.

Zábava a šport

Vonkajší bazén, široká ponuka vodných športov na pláži. Centrum Pattaye ponúka množstvo príležitostí k zábave.

Stravovanie

Raňajky, možnosť stravovania a la carte v hotelovej reštaurácii

Vybavenie izieb

Nastaviteľná klimatizácia, kúpelňa s WC a vaňou či sprchovým kútom, TV so satelitnými programami, trezor, telefón, minibar, fén, balkon.
Hotel - Malibu Garden Resort **, Ko Samet

Popis

Jeden z najoblúbenejších rezortov na ostrove Ko Samet leží v zátoke Wong Duean na východnom pobreží ostrova. Je tvorený bungalovmi, ktoré sú vkusne zasadené do parkovej tropickej zelene. V základnej ponuke sú izby superior, kde je možné ubytovať len 2 osoby, bungalovy deluxe, prípadne VIP pre až 5-členné rodiny sú na vyžiadanie za príplatok.

Vybavenie

Reštaurácia, bar, malý obchodík so zmiešaným tovarom

Pláž

Piesočná s belostným koralovým pieskom, s pozvoľným vstupom do vody, priamo pred hotelom

Zábava a šport

Sladkovodný bazén, ležadlá na pláži zdarma, hotelový motorový čln možno využiť na výlety okolo ostrova

Stravovanie

Raňajky, možnosť stravovania a lá carte v hotelovej reštaurácii či okolitých plážových krčmičkách.

Vybavenie bungalovov štandard

Klimatizácia, ventilátor, kúpeľňa so sprchou aWC (voda z prírodného ohrevu), TV, chladnička, terasa

Na izbe max. 3 osoby.

Vybavenie bungalovov superior, de luxe a VIP

Klimatizácia, ventilátor, kúpeľňa so sprchou aWC (teplá voda z ohrievača), TV, chladnička, terasa

Na izbe max. 2 osoby.

Hotel - Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok

Popis

Hotel Bangkok Palace má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetové metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Tento príjemný a osvedčený výškový hotel má 16 poschodí a ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby Superior, u ktorých je možnosť na vyžiadanie prepojenie dvermi. Za príplatok zaistíme ubytovanie vo väčších izbách Deluxe, Junior Suite či Executive Suite.

Vybavenie

Reštaurácia Makkasan, ktorá je otvorená 24 hodín denne a ponúka thajskú aj medzinárodnú kuchyňu, pekáreň s ponukou tôrt a výbornej kávy, bar, babysitting, trezory na recepcii, čistiareň, konferenčné sály

Zábava a šport

Vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže

Stravovanie

Raňajky, možnosť stravovania a la carte v hotelovej reštaurácii

Vybavenie izieb

Nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, ladnička s minibarom, TV, telefón.

Na izbe max. 3 osoby. 2deti do 12 rokov je možné ubytovať v izbe Deluxe s jednou prístelkou za príplatok . 3 deti možu byť ubytované v izbách s prepojenými dvermi.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.