Vyhľadávanie zájazdov
Kombinácia - Sea Breeze Resort, Pattaya, Samed Cabana Resort, Ko Samet, Bangkok Palace Hotel, Bangkok - Thajsko - Pattaya

Kombinácia - Sea Breeze Resort, Pattaya, Samed Cabana Resort, Ko Samet, Bangkok Palace Hotel, Bangkok

Thajsko » Pattaya

, Hotel starstarstarKombinácia - Sea Breeze Resort, Pattaya, Samed Cabana Resort, Ko Samet, Bangkok Palace Hotel, Bangkok

Počet termínov:

0 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasie:

Dnes Počasí v Pattaya - transparent 28°C


Názov zájazdu podľa organizátora: Kombinace - Sea Breeze Resort ***, Pattaya, Samed Cabana Resort ***+, Ko Samet, Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok
Popis zájezdu

V rámci zájazdu prebieha ubytovanie v nasledujúcich hoteloch:
Sea Breeze Resort ***, Pattaya
Samed Cabana Resort ***+, Ko Samet
Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok

Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z PRAHY (VIEDNE)

Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

2. deň BANGKOK

Raňajky v lietadle, prílet do Bangkoku v popoludňajších hodinách miestneho času. Transfer do hotela, ubytovanie.

3. deň BANGKOK

Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit v čínskej štvrti, kde sa nachádza socha zlatého Budhu, ktorá je vyrobená z 5,5 t rýdzeho zlata, ďalej chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Buddhu. Popoludní si prezriete kráľovský palác - Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, v ktorom sa nachádza jeden z najvýznamnejších symbolov Thajska - socha Smaragdového Buddhu. Potom budete mať možnosť neopakovateľného zážitku z plavby loďou po kanáloch rieky Chao Phraya, vodnej tepny mesta, počas ktorej sa pozriete na chrám Wat Arun. Počas prehliadky tiež nav štívite manufaktúru drahých kameňov a zlata.

4. deň BANGKOK - PATTAYA

Raňajky. Predpoludňajší transfer do 140 km vzdialeného letoviska Pattaya, ktoré je po Bangkoku najvýznamnejším turistickým centrom Thajska. Cestou možnosť fakultatívne navštíviť krokodíliu farmu, ktorá s viac ako 60 000 krokodílmi patrí k najväčším na svete. Ubytovanie v hoteli podľa výberu buď priamo v letovisku Pattaya, alebo na nádväznej, 14 km dlhej pláži Jomtien. Voľno na kúpanie, opaľovanie.

5. - 9. deň PATTAYA

Raňajky. Voľno. Cez deň možnosť výberu z nepreberného množstva vodných radovánok - prenájom vodných člnov, vodných skútrov, lietanie padákom. Miestny aquapark ponúka nádherné šmýkačky, tobogany, bazény. Možnosti požičania motoriek, džípov a automobilov. Večer sa Vám ponúka výber z neuveriteľného množstva barov, diskoték, salónov thajskej aj tradičnej masáže, kabaretov a pod. Pattaya je bezkonkurenčne najživším letoviskom v Ázii, život tu pulzuje 24 hodín denne. Po dohode so sprievodcom odporúčame tieto fakultatívne výlety: Koralový ostrov (celodenný výlet loďou na koralový ostrov Ko Larn, krátka prehliadka koralov a podmorského sveta z lode so skleneným dnom, kúpanie v priezračne čistom mori a opaľovanie na bielych plážach koralového ostrova). Orientačná cena: 400 THB. Nong Nooch Village (poldenný výlet do rozsiahlej tropickej záhrady, v ktorej sa nachádzajú pekné zbierky orchideí, bonsajov a cykasov, je tu aj malá zoologická záhrada a uvidíte tu polhodinové kultúrne vystúpenie ľudového folklóru z jednotlivých oblastí Thajska a zábavnú sloniu šou). Orientačná cena: 850 THB. Sloní trekking (hodinový trekking na sloňom chrbte v okolí slonej farmy cca 10 km od Pattaye). Orientačná cena: 1.200 THB. Alcazar kabaret (svetoznáme večerné vystúpenie transvestitov, hodinový kabaretný program, kde neúčinkuje ani jedna pôvodná žena). Orientačná cena: 800 THB. Ko Samet (celodenný fakultatívny výlet na 80 km vzdialený ostrov, ktorý je súčasťou národného morského parku. Ostrov je známy údajne najbelším plážovým pieskom v Thajsku. Orientačná cena: 1.300 THB.

10. deň PATTAYA - KO SAMET

Ranný transfer minibusom a loďou na ostrov Ko Samet. Ubytovanie. Stredisko sa nachádza vo veľmi peknej a pokojnej zátoke s nádhernou piesčitou plážou. Vhodné podmienky na potápanie, lodné výlety a rybárčenie. Pozdĺž pláží sa nachádza niekoľko príjemných reštaurácií a barov. Celý ostrov je vyhlásený za národný park, dlhý je 6 km a široký 1 až 2 km.

11. - 16. deň KO SAMET

Voľno. Odporúčame návštevu cca 2 km vzdialenej Diamond Beach, najrušnejšej pláže na ostrove, na ktorej sa nachádza množstvo reštaurácií s veľkým výberom jedál z darov mora.

16. deň KO SAMET - BANGKOK - PRAHA (VIEDEŇ)

Raňajky. V popoludňajších hodinách transfer na letisko v Bangkoku, odbavenie. Odlet.

17. PRÍLET PRAHA (VIEDEŇ)

Prílet do Viedne.

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

leteckú dopravu Praha - Bangkok - Praha (možnosť odletu z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok) transfery klimat. minibusmi 8 x nocľah s raňajkami v Bangkoku a Pattayi 6 x nocľah so servírovanými raňajkami na ostrove Ko Samet vstup do národného parku asistencia českého delegáta v Pattayi (na Ko Samete po telefóne)

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

letiskové taxy - viď cenník cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň fakultatívne výlety

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Hotel - Sea Breeze Resort ***, Pattaya

Popis

Príjemný hotelový komplex sa skladá z troch budov, z hlavnej 8 poschodovej, a dvoch 4 poschodových budov, kde sa nachádza celkom 277 izieb typu Superior, Deluxe a Junior Suite. V základnej ponuke sú izby Superior v hlavnej budove. Hotel leží v oblasti Jomtien Beach v blízkosti živej prímorskej promenády s výhladom na každodenný západ slnka, vo vzdialenosti asi 10 minút cesty taxíkom od centrálnej časti letoviska Pattaya.

Vybavenie

Reštaurácia, kaviareň, bar pri bazéne, konferenčná miestnosť, herná miestnosť a trezor na recepcii. Ďalej sa tu ponúka možnosť využitia dvoch menších bazénov (lehátka a slnečníky zadarmo), sauny a fitness centra.

Pláž

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je od hotela vzdialená približne 80 metrov, lehátka a slnečníky na pláži sú za poplatok

Pláž

Je od hotela oddelená miestnou komunikáciou a promenádou lemovanou palmami

Zábava a šport

široká ponuka vodných športov na pláži. Centrum letoviska Pattayya ponúka množstvo príležitostí k zábave

Stravovanie

Raňajky formou bufetu .

Vybavenie izieb

Kúpeľňa s WC, klimatizácia, minibar, SAT-TV, malý balkón s bočným alebo priamym výhľadom na more.
Hotel - Samed Cabana Resort ***+, Ko Samet

Popis

príjemný rezort ležiaci priamo na pláži ponúka 38 bungalovov v kategóriách superior, seaview a beachfront. Ko Samet je súčasťou národného parku Khao Laem Ya – Ko Samet, rozprestierajúci sa z časti na pevnine (Khao Laem Ya), z časti potom na okolitých ostrovoch. Ostrov si zachováva dostatok krásy a príťažlivosti pre početné skupiny turistov, ktorí sa tam radi a pravidelne vracajú. Tým že je Ko Samet ušetrený od väčšiny silných monzúnových vetrov, ktoré pustošia ostatné ostrovy, ponúka takmer po celý rok veľmi príjemnú klímu. A aj keď sú jeho pláže neustále v permanentnom kolobehu, uchovávajú si svoj pôvab a trblietavý biely piesok ťahajúci sa medzi kokosovými palmami a priezračne modrým morom. Ko Samet je rajom cestovateľov, ktorý oplýva krásnymi plážami a ponúka lahodné morské špeciality.

Vybavenie

Reštaurácia na pláži, pripojenie k internetu zdarma, tradičné Thajské masáže, požičovňa kanoí a motoriek, 24 hod strážna služba, bazén, možnosť výletov.

Pláž

Piesočná priamo pred hotelom

Stravovanie

Raňajky, možnosť stravovania a la carte v hotelovej reštaurácii

Vybavenie izieb

Kúpeľňa s WC, TV, minibar, nastaviteľná klimatizácia, terasa
Hotel - Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok

Popis

Hotel Bangkok Palace má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetové metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Tento príjemný a osvedčený výškový hotel má 16 poschodí a ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby Superior, u ktorých je možnosť na vyžiadanie prepojenie dvermi. Za príplatok zaistíme ubytovanie vo väčších izbách Deluxe, Junior Suite či Executive Suite.

Vybavenie

Reštaurácia Makkasan, ktorá je otvorená 24 hodín denne a ponúka thajskú aj medzinárodnú kuchyňu, pekáreň s ponukou tôrt a výbornej kávy, bar, babysitting, trezory na recepcii, čistiareň, konferenčné sály

Zábava a šport

Vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže

Stravovanie

Raňajky, možnosť stravovania a la carte v hotelovej reštaurácii

Vybavenie izieb

Nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, ladnička s minibarom, TV, telefón.

Na izbe max. 3 osoby. 2deti do 12 rokov je možné ubytovať v izbe Deluxe s jednou prístelkou za príplatok . 3 deti možu byť ubytované v izbách s prepojenými dvermi.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.