Vyhľadávanie zájazdov
Kombinácia - Hilton Moorea Lagoon Resort, Moorea, Intercontinental Resort - Francúzska Polynézia - Tahiti

Kombinácia - Hilton Moorea Lagoon Resort, Moorea, Intercontinental Resort

Francúzska Polynézia » Tahiti

Moorea, Hotel starstarstarstarstarKombinácia - Hilton Moorea Lagoon Resort, Moorea, Intercontinental Resort

Počet termínov:

0 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasie:

Dnes Počasí v Papeete - transparent 25°C


Názov zájazdu podľa organizátora: Kombinace - Hilton Moorea Lagoon Resort *****, Moorea, Intercontinental Resort **** Tahiti
Popis zájezdu

V rámci zájazdu prebieha ubytovanie v nasledujúcich hoteloch:
Hilton Moorea Lagoon Resort *****, Moorea
Intercontinental Resort **** Tahiti

Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z VIEDNE

Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet na Tahiti.

2. deň TAHITI – MOOREA

Prílet na Tahiti do hlavného mesta Papeete, uvítanie na letisku a transfer do prístavu. Transfer katamaránom (30 min.) na 17 km vzdialený ostrov Moorea, alebo prelet na ostrov Bora Bora s Air Tahiti. Transfer z prístavu do hotela, ubytovanie. Voľno. Vynikajúce podmienky pre potápačov.

3. – 7. deň OSTROV MOOREA

Raňajky. Pobyt na ostrove Moorea. Vulkanické kopce sú pokryté ananásovými plantážami, mnohými druhmi ovocných stromov a lemované modrými lagúnami s jemným bielym pieskom. Cookova zátoka a Opunohu Bay na severe ostrova sú každoročne veľkou inšpiráciou pre filmárov z celého sveta. Možnosť fakultatívnych výletov – k nezabudnuteľným zážitkom patrí výlet s kŕmením žralokov a rají, plávanie v bazéne s delfínmi či návšteva šou v domorodej dedine Tiki Village spojená s kulinárskym piknikom. Pobyt na ostrove Bora Bora, vzdialenom 240 km severne od Papeete. Voľno na kúpanie, opaľovanie či šnorchlovanie. Tunajšie lagúny sú pre svoju farebnú pestrosť pokladané za jedny z najkrajších na svete, preto tiež každoročne navštevuje Bora Bora rad osobností umeleckého, kultúrneho aj spoločenského života. Možnosť fakultatívnych výletov – k nezabudnuteľným zážitkom patrí výlet s kŕmením žralokov a rají či prehliadka okolo tohto ostrova, ktorý meria po obvode iba 32 km.

8. deň PREJAZD/PRELET DO PAPEETE

Raňajky. Transfer do prístavu a prejazd katamaránom späť na ostrov Tahiti z Moorea, alebo prelet na ostrov Tahiti z Bora Bora. Transfer do hotela, ubytovanie. Voľno na prehliadku hlavného mesta Papeete.

9. deň ODLET DO VIEDNE

Raňajky. Transfer na letisko, odlet do Viedne.

10. deň PRÍLET DO VIEDNE

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu Viedeň - Papeete - Viedeň lodný lístok Tahiti - Moorea - Tahiti lety Tahiti - Bora Bora - Tahiti všetky transfery 7× nocľah s raňajkami vo Vami vybraných hoteloch asistenciu partnerskej CK

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy - viď cenník kúpeľné poplatky (cca 1,50 EUR/osoba/deň; splatné v hoteli) fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Hotel - Hilton Moorea Lagoon Resort *****, Moorea

Popis

hotel leží na severnom pobreží ostrova medzi zátokami Cookova a Opunohu, 11 km od letiska a 14 km  od prístavu trajektu na ostrov Tahiti.

Vybavenie

2 reštaurácie, 2 bary, bazén, obchod so suvenírmi, turistické centrum, zmenáreň, vírivka

Pláž

privátna pláž s jemným bielym pieskom

Zábava a šport

vybavenie na šnorchlovanie, kajaky, vodné bicykle, 2 tenisové kurty, tanečné a hudobné predstavenia, tradičná tahitská hostina (len určité dni)

Stravovanie

raňajky formou bufetu, polpenzia / plná penzia za príplatok

Vybavenie izieb

kúpeľňa s WC, TV, DVD, CD/rádio, klimatizácia, telefón, minibar, kávovar, trezor, minibar, fén, balkón alebo terasa

Možnosť ubytovania 2 dospelých osôb a 2 detí.
Golfové ihrisko vo vzdialenosti 13 km.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.