Vyhľadávanie zájazdov
Kombinácia - Chaweng Regent Beach, Ko Samui, Panviman Resort, Ko Phangan, Bangkok Palace Hotel, Bangkok - Thajsko - Koh Samui

Kombinácia - Chaweng Regent Beach, Ko Samui, Panviman Resort, Ko Phangan, Bangkok Palace Hotel, Bangkok

Thajsko » Koh Samui

, Hotel starstarstarstarKombinácia - Chaweng Regent Beach, Ko Samui, Panviman Resort, Ko Phangan, Bangkok Palace Hotel, Bangkok

Počet termínov:

0 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasie:

Dnes Počasí v Ko Samui - transparent 24°C


Názov zájazdu podľa organizátora: Kombinace - Chaweng Regent Beach ****+, Ko Samui, Panviman Resort ****, Ko Phangan, Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok
Popis zájezdu

V rámci zájazdu prebieha ubytovanie v nasledujúcich hoteloch:
Chaweng Regent Beach ****+, Ko Samui
Panviman Resort ****, Ko Phangan
Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok

Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z PRAHY(VIEDNE)

Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

2. deň BANGKOK

Raňajky v lietadle , prílet do Bangkoku v popoludňajších hodinách miestneho času. Transfer do hotela , ubytovanie.

3. deň BANGKOK

Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit v čínskej štvrti , kde sa nachádza socha zlatého Budhu , ktorá je vyrobená z 5,5 t rýdzeho zlata , ďalej chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu . Popoludní si prezriete kráľovský palác - Grand Palace , kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew , v ktorom sa nachádza jeden z najvýznamnejších symbolov Thajska - socha Smaragdového Buddhu . Potom budete mať možnosť neopakovateľného zážitku z plavby loďou po kanáloch rieky Chao Phraya , vodnej tepny mesta, počas ktorej sa pozriete na chrám Wat Arun . Počas prehliadky tiež navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata.

4. deň BANGKOK – KO SAMUI

Raňajky. Dopoludňajšie transfer na letisko a let na ostrov Ko Samui, ktorý je nazývaný perlou Thajského zálivu. Transfer do hotela, ubytovanie. Voľno.

5. – 8. deň KO SAMUI

Raňajky. Voľný čas na kúpanie, opaľovanie, šport. Ostrov Ko Samui je predovšetkým vďaka svojim romantickým zákutiam nazývaný ostrovom lásky. Kilometre dlhé biele pláže, lemované palmami, priezračne čistá morská voda, exotická tropická príroda, to všetko Vás vyzýva k plnohodnotnému odpočinku a relaxácii. Milovníkom potápania sa tu ponúka nádherný pohľad do podmorského sveta pri ostrova Ko Tao severne od Ko Samui. Okrem leňošenia na pláži a zábaviek v morských vlnách Juhočínskeho mora odporúčame podniknúť okružnú jazdu okolo ostrova a navštíviť známe Namangské vodopády, ďalej pútnické miesto samuiských budhistov chrám Wat Khunaram s múmiou mnícha, ktorého telo sa po smrti nerozpadlo na dôkaz sily vôle dosiahnutej meditáciou, presne tak, ako tento mních už za svojho života predpovedal, rybárske mestečko Nathon a sochu Veľkého Budhu na severnom pobreží ostrova. V južnej časti ostrova sa nachádza motýlia farma s mnohými druhmi tropických motýľov i hmyzu , neďaleko možno zhliadnuť aj opice cvičené na zber kokosových orechov. Pozoruhodné sú aj skalné útvary Hin Ta a Hin Yai na južnom okraji pláže Lamai, ktoré sú spojené s mnohými miestnymi legendami. Špecialitou Ko Samui sú zápasy vodných byvolov, ktoré sa usporadúvajú niekoľkokrát do mesiaca v otvorených arénach pod kokosovými palmami na južnom pobreží. Zaujímavé výlety sa usporadúvajú aj do blízkeho okolia ostrova: do národného morského parku Ang Thong s malebnými vápencovými ostrovčekmi či na susedný ostrov Ko Pha Ngan, kde sa za úplňkových nocí na pláži v Hat Rinu usporadúvajú známe full moon party. Večer môžete posedieť v niektorej z mnohých reštaurácií, ktoré ponúkajú špeciality thajskej, indonézskej, čínskej alebo vietnamskej kuchyne. Svoje telo môžete uvoľniť v niektorom z mnohých salónov thajskej masáže.

9. deň KO SAMUI – KO PHANGAN

Raňajky. Dopoludňajší odchod rýchloloďou na ostrov Ko Phangan . Transfer do hotela, ubytovanie, voľný program.

10. – 14. deň KO PHANGAN

Raňajky. Pobyt na ostrove Ko Phangan.

15. deň KO PHANGAN - KO SAMUI

Raňajky. Transfer na Ko Samui, ubytovanie.

16. deň KO SAMUI – BANGKOK – PRAHA (VIEDEŇ)

Raňajky. Transfer na na letisko, odlet do Bangkoku, presun na medzinárodný terminál, odbavenie. Let na trase Bangkok – Praha (Viedeň).

17. deň PRÍLET PRAHA (VIEDEŇ)

Prílet do Prahy (Viedne).

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu Praha - Bangkok - Praha s prestupmi (možnosť odletu z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok) lety na trase Bangkok – Ko Samui – Bangkok vrátane transferov 14 x nocľah s raňajkami asistencia českého delegáta v Bangkoku a na ostrove Ko Tao po telefóne

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy - viď cenník fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

OSTROV KO PHANGAN – ostrov, nachádzajúci sa v belasých vodách siamského zálivu má príchuť neznámeho a tajomného. Okrem priaznivcov svetovo preslávené Full Moo Party nebol donedávna príliš navštevovaný. Magický svit splnu , tanečná hudba na pláži Hat Rin. Stratený raj, popísaný v knihe Alexa Garland Pláž by mal ležať práve tu. Ko Phang však ponúka viac: pokojné pláže stranou všetkého ruchu , nedotknutú prírodu , nádherné vnútrozemia i úžasné potápačské lokality. Na Ko Phangan nie je nutné iba "žúrovať " do rána či sa snažiť hľadať podstatu vesmíru. Ľahšie možno tu nájsť prozaickejšia vec: dovolenku bez davov v srdci nádhernej prírody. Ak hľadáte toto, potom je pre Vás Ko Phang to pravé.

Pobytové miesta na ostrove:
Thong Nai Pa Noi – pokojná pláž s bielym pieskom , orientovaná na východ , leží v nádhernom prírodnom prostredí na severovýchode ostrova. Je ideálny pre milovníkov prírody a tropické relaxácia, rušná pláž v Hat Rinu je vzdialená približne 45 minút loďou alebo po horskej ceste.
V blízkosti leží podobná pláž Thong Nai Pa Yai , vo vnútrozemí vodopády , chodníky pralesom aj možnosť lezenia na granit.

Haad So Beach – je jedným z mála miest na ostrove , ktoré zostalo nedotknuté a predstavuje dokonalý obraz idylickej zátoky na pustom ostrove. Centrálna a južná oblasť sú celkom neobývané , takže tu nájdete asi 300 metrov dlhý úsek piesčité tropické pláže lemované kokosovými palmami. Asi 70 metrov od brehu je koralový útes a úžasný podmorský život, ktorý vás pozýva na potápanie či šnorchlovanie.

Hotel - Chaweng Regent Beach ****+, Ko Samui

Popis

Ponorte sa do kľudu, kde biela piesočná pláž Chaweng lemuje jasne modrej vody Thajského zálivu. Vitajte v raji zahalenom sviežou eleganciou a tieňom kokosových paliem. Relaxujte v tropickej záhrade a naberte novú energiu. Chaweng Regent Resort - luxusné ubytovanie a dokonalý servis Vám splní všetko, čo očakávate od ničím nerušenej exotickej dovolenky. Centrum s mnohými reštauráciami, barmi, nákupnými možnosťami zábavy. Rezort má k dispozícii 145 izieb rôznych kategórií, ktoré sú elegantne a moderne vybavené v thajskom štýle. V základnej ponuke sú izby Deluxe, na vyžiadanie za príplatok sú možné Deluxe Vily, Spa vily s vlastnou vírivkou či Royal Suite Vily.

Vybavenie

2 reštaurácie, 2 bary, izbový servis, čistiareň, obchod so suvenírmi, salón krásy, manikúra, pedikúra, masáže, konferenčná sála, zmenáreň, detský klub, požičovňa mopedov, požičovňa bicyklov, zdravotnícka pomoc

Pláž

Piesočná, priamo pred hotelom.

Zábava a šport

2 bazény, 2 detské bazény, jacuzzi, fitness centrum, centrum zdravia, parný kúpeľ, fínska sauna, volejbal, futbal, windsurfing, ihrisko, morský kajak, lekcie a výučba jogy, potápanie

Stravovanie

Raňajky formou bufetu, možnosť stravovania a la carte v hotelových reštauráciách

Vybavenie izieb

Balkón alebo terasa, satelitná TV, DVD prehrávač, rýchlovarná kanvica, ladnička, trezor, žehlička / žehliaca doska (na požiadanie), klimatizácia, fén, plážové topánky, dáždnik, pripojenie k internetu.
Hotel - Panviman Resort ****, Ko Phangan

Popis

štýlový hotelový komplex leží vo svahu nad plážou Thong Nai Pan Noi v háji kokosových paliem a tropickej bujnej vegetácie. Hotel číta 75 izieb. V základnej ponuke sú izby superior v hotelovej budove, izby v bungalovoch de luxe vyššie vo svahu sú za príplatok.

Vybavení

2 restaurace, bar u bazénu, knihovna, internetová kavárna

Pláž

piečočnatá, priamo pod hotelom

Zábava a šport

bazén s jacuzzi, masáže, vodné športy na pláži (za poplatok: morské kajaky, šnorchlovanie, potápanie)

Stravovanie

raňajky, možnosť stravovania a la carte v hotelovej reštaurácii

Vybavenie izieb

klimatizácia, kúpeľňa s WC, chladnička s minibarom, rýchlovarná kanvica, TV, telefón, balkón alebo terasa

Na izbe max. 3 osoby.

Hotel - Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok

Popis

Hotel Bangkok Palace má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetové metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Tento príjemný a osvedčený výškový hotel má 16 poschodí a ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby Superior, u ktorých je možnosť na vyžiadanie prepojenie dvermi. Za príplatok zaistíme ubytovanie vo väčších izbách Deluxe, Junior Suite či Executive Suite.

Vybavenie

Reštaurácia Makkasan, ktorá je otvorená 24 hodín denne a ponúka thajskú aj medzinárodnú kuchyňu, pekáreň s ponukou tôrt a výbornej kávy, bar, babysitting, trezory na recepcii, čistiareň, konferenčné sály

Zábava a šport

Vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže

Stravovanie

Raňajky, možnosť stravovania a la carte v hotelovej reštaurácii

Vybavenie izieb

Nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, ladnička s minibarom, TV, telefón.

Na izbe max. 3 osoby. 2deti do 12 rokov je možné ubytovať v izbe Deluxe s jednou prístelkou za príplatok . 3 deti možu byť ubytované v izbách s prepojenými dvermi.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.