Vyhľadávanie zájazdov
Kombinace - Aloha Resort ***+, Ko Samui, Ko Tao Coral Grand Resort ***, Ko Tao, Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok - Thajsko - Koh Samui

Kombinace - Aloha Resort ***+, Ko Samui, Ko Tao Coral Grand Resort ***, Ko Tao, Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok

Thajsko » Koh Samui

, Hotel starstarstarKombinace - Aloha Resort ***+, Ko Samui, Ko Tao Coral Grand Resort ***, Ko Tao, Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok

Počet termínov:

0 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasie:

Dnes Počasí v Ko Samui - transparent 24°C


Popis zájezdu

V rámci zájazdu prebieha ubytovanie v nasledujúcich hoteloch:
Aloha Resort ***+, Ko Samui
Ko Tao Coral Grand Resort ***, Ko Tao
Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok

Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z PRAHY(VIEDNE)

Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

2. deň BANGKOK

Raňajky v lietadle, prílet do Bangkoku v popoludňajších hodinách miestneho času. Transfer do hotela, ubytovanie.

3. deň BANGKOK

Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit v čínskej štvrti, kde sa nachádza socha zlatého Budhu, ktorá je vyrobená z 5,5 t rýdzeho zlata, ďalej chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si pozriete kráľovský palác - Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, v ktorom sa nachádza jeden z najvýznamnejších symbolov Thajska - socha Smaragdového Buddhu. Potom budete mať možnosť neopakovateľného zážitku z plavby loďou po kanáloch rieky Chao Phraya, vodnej tepny mesta, počas ktorej sa pozriete na chrám Wat Arun. Počas prehliadky tiež navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata

4. de BANGKOK - KO SAMUI

Raňajky. Predpoludňajší transfer na letisko a let na ostrov Ko Samui, ktorý je nazývaný perlou Thajského zálivu. Transfer do hotela, ubytovanie. Voľno.

5. - 8. deň KO SAMUI

Raňajky. Voľný čas na kúpanie, opaľovanie, šport. Ostrov Ko Samui je predovšetkým vďaka svojim romantickým zákutiam nazývaný ostrovom lásky. Kilometre dlhé biele pláže, lemované palmami, priezračne čistá morská voda, exotická tropická príroda, to všetko Vás vyzýva k plnohodnotnému odpočinku a relaxácii. Milovníkom potápania sa tu ponúka nádherný pohľad do podmorského sveta pri ostrove Ko Tao severne od Ko Samui. Okrem leňošenia na pláži a zábaviek v morských vlnách Juhočínskeho mora odporúčame podniknúť okružnú jazdu okolo ostrova a navštíviť známe Namangské vodopády, ďalej putovné miesto samuiských budhistov chrám Wat Khunaram s múmiou mnícha, ktorého telo sa po smrti nerozpadlo na dôkaz sily vôle dosiahnutej meditáciou, presne tak, ako tento mních už za svojho života predpovedal, rybárske mestečko Nathon a sochu veľkého Buddhu na severnom pobreží ostrova. V južnej časti ostrova sa nachádza motýlia farma s mnohými druhmi tropických motýľov aj hmyzu, poblíž je možné vidieť aj opice cvičené na zber kokosových orechov. Pozoruhodné sú aj skalné útvary Hin Ta a Hin Yai na južnom okraji pláže Lamai, ktoré sú spojené s mnohými miestnymi legendami. Špecialitou Ko Samui sú zápasy vodných byvolov, ktoré sa usporadúvajú niekoľkokrát do mesiaca v otvorených arénach pod kokosovými palmami na južnom pobreží. Zaujímavé výlety sa usporadúvajú aj do blízkeho okolia ostrova : do národného morského parku Ang Thong s malebnými vápencovými ostrovčekmi či na susedný ostrov Ko Pha Ngan, kde sa za splnu nocí na pláži v Hat Rinu usporadúvajú známe full moon party. Večer môžete posedieť v niektorej z mnohých reštaurácií, ktoré ponúkajú špeciality thajskej, indonézskej, čínskej či vietnamskej kuchyne. Svoje telo môžete uvoľniť v niektorom z mnohých salónov thajskej masáže.

9. deň KO SAMUI - KO TAO

Raňajky. Dopoludňajšie odjazd rýchloloďou na ostrov Ko Tao. Plavba trvá zhruba 90 mi nut. Transfer do hotela, ubytovanie, voľný program.

10. - 14. deň KO TAO

Raňajky. Pobyt na ostrove Ko Tao. Ostrov je vyhľadávaný predovšetkým priaznivci potápania, a to vďaka vyhláseným lokalitám, ako je napríklad podmorská Chumponská veža, útes White Rock s rozsiahlymi záhradami koralov a rad ďalších lokalít. Na ostrove možno tiež výhodne absolvovať kurz PADI. Veľmi vyhľadávaným miestom sú blízka nad vodu čnejúce skaliská, zvaná Dvojičky ( Ko Nangyuan ), spojená malebnú piesočnou kosou. Ak Vás neláka svet pod morskou hladinou, je možné leňošiť na plážach, či podniknúť výlet loďou okolo ostrova, vyraziť na horských bicykloch do vnútrozemia či sa len túlať po zaujímavých miestach ostrova, ako je skala kráľa Ramy V. s jeho podpisom, kosť ra veľryby či vyhliadkový bod na obe pobrežia ostrova. Večery možno tráviť v niektorej z príjemných krčmičiek so špecialitami miestnej aj cudzokrajné kuchyne, prípadne v jednom zo štýlových barov.

15. deň KO TAO - KO SAMUI

Raňajky. Dopoludňajšie prejazd späť na Ko Samui, transfer do hotela, ubytovanie.

16. deň KO SAMUI - BANGKOK - PRAHA(VIEDEŇ)

Raňajky. Transfer na letisko, odlet do Bangkoku. Odlet do Prahy(Viedne).

17. deň PRÍLET PRAHY(VIEDEŇ)

Prílet do Prahy(Viedne).

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu Praha - Bangkok - Praha (možnosť odletu z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok) lety na trase Bangkok - Ko Samui - Bangkok vrátane transferov 14x nocľah s raňajkami asistencia českého delegáta na telefóne v Pattayi

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy - viď cenník cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň fakultatívne výlety

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

OSTROV KO TAO - smaragdové vody, žiarivá zeleň, oblé žulové balvany v belostnom piesku. Ko Tao je bezpochyby jedným z najmalebnejších ostrovov Siamského zálivu. Ostrov bol donedávna viac ako ľuďmi vyhľadávaný morskými korytnačkami, ktoré tu kládli svoje vajcia do hebkého piesku. Od korytnačiek tiež ostrov dostal svoje meno - Ko Tao - korytnačí ostrov. V posledných desiatich rokoch však krása ostrova vošla do povedomia a na ostrov prichádza milovníci mora a podmorských krás zvlášť, pretože okolo ostrova sa nachádza priehrštie prvotriednych potápačských lokalít. Ostrov je dnes vynikajúcim miestom pre aktívnu dovolenku, strávenú čiastočne pod morskou hladinou.

Pobytové miesta na ostrove:
Sairee - pláž s jemným kremičitým pieskom, orientovaná na západ. Spadá do mora veľmi pozvoľne, pri odlive mora trochu ustupuje. Pláž je lemovaná palmovými hájmi, nachádza sa na nej rad krčmičiek. V pešej vzdialenosti približne 15 m inut pozdĺž pobrežia je mestečko Mae Haad s nákupnými a zábavnými možnosťami

Chalok Baan Kao - pláž s bielym kremičitým pieskom je orientovaná na juhozápad. Do mora spadá pozvoľne. V okolí leží mnoho jednoduchých krčmičiek, mestečko Mae Haad je vzdialené približne 30 minút chôdze.

Thian Og - pláž s prírodným charakterom a jemným pieskom je obklopená hájom kokosových paliem a dvoma výraznými mysmi s žulovými balvanmi. Orientovaná je na juh. Ideálne pre milovníkov pokojnej prírodnej dovolenky.

Hotel - Aloha Resort ***+, Ko Samui

Popis

Príjemný a veľmi obľúbený hotel leží na jednej z najkrajších pláži ostrova, na pláži Lamai. V okolí hotela sa nachádza niekoľko reštaurácií s morskými špecialitami, požičovňa automobilov a motocyklov, potápačských centier a diskoték. 74 izieb je umiestnených v architektonicky veľmi pekne riešenej budove. V základnej ponuke sú izby Deluxe s priamym a bočným výhľadom na more. Za príplatok môžeme vyžiadať rodinné izby pre až 4 osoby alebo tzv. Grand Deluxe Suite – rohovú izbu s priamym výhľadom na more.

Vybavenie

2 reštaurácie, bar, kaviareň, turistické centrum, konferenčné centrum, detská opatrovateľka.

Pláž

Piesočná, s hebkým belostným pieskom, priamo pred hotelom

Zábava a šport

Veľký bazén, detský bazén, vodné športy na pláži

Stravovanie

Raňajky, možnosť stravovania a la carte v hotelovej reštaurácii

Vybavenie izieb

Nastaviteľná klimatizácia, kúpelňa s WC, ladnička s minibarom, TV, telefón, balkón alebo terasa, fén možnosť zapožičať na recepcii.
Hotel - Ko Tao Coral Grand Resort ***, Ko Tao

Popis

leží na najvyhľadávanejšej pláži ostrova Hat Sairee. Atypické bungalovy leží v háji kokosových paliem pri pláži. Všetkých 50 izieb je zariadené v thajskom štýle s prevahou prírodných materiálov. V základnej ponuke sú izby s klimatizáciou

Vybavenie

reštaurácia s barom pri bazéne av recepcii, internet, trezory na recepcii, obchodí

Pláž

piesočnatá, s belostným koralovým pieskem, priamo pred hotelom

Zábava a sport

bazén, požičovňa horských bicyklov a kajakov a vlastné potápačské centrum, thajské masáže

Stravovanie

raňajky, možnosť stravovania a la carte v hotelovej reštaurácii

Vybavenie izieb

klimatizácia a ventilátor, kúpeľňa s WC, minibar, fén, TV, varná konvica, terasa

Na izbe max. 3 osoby.

Hotel - Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok

Popis

Hotel Bangkok Palace má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetové metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Tento príjemný a osvedčený výškový hotel má 16 poschodí a ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby Superior, u ktorých je možnosť na vyžiadanie prepojenie dvermi. Za príplatok zaistíme ubytovanie vo väčších izbách Deluxe, Junior Suite či Executive Suite.

Vybavenie

Reštaurácia Makkasan, ktorá je otvorená 24 hodín denne a ponúka thajskú aj medzinárodnú kuchyňu, pekáreň s ponukou tôrt a výbornej kávy, bar, babysitting, trezory na recepcii, čistiareň, konferenčné sály

Zábava a šport

Vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže

Stravovanie

Raňajky, možnosť stravovania a la carte v hotelovej reštaurácii

Vybavenie izieb

Nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, ladnička s minibarom, TV, telefón.

Na izbe max. 3 osoby. 2deti do 12 rokov je možné ubytovať v izbe Deluxe s jednou prístelkou za príplatok . 3 deti možu byť ubytované v izbách s prepojenými dvermi.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.