Vyhľadávanie zájazdov
Hotel Engel - Taliansko - Lombardia - Talianské Alpy

Hotel Engel

Taliansko » Lombardia » Talianské Alpy

, Hotel starstarstarstarHotel Engel

Počet termínov:

0 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasie:Cena zahŕňa
Wellness oblasť: 800 m2 v 2. poschodí, Pre deti od 16 rokov. Krytý bazén: Pre deti od 0 rokov. Iba pod dohľadom dospelých. Krytý bazén: ~ 150 m2, parný kúpeľ, sauna, fínska sauna, soľná sauna, vonkajšia vírivka, protiprúder, vodopád, relaxačné bazény, turecký kúpeľ, bylinná sauna, relaxačná miestnosť, Otváracie hodiny: Posilňovňa, Stolný tenis, Stolný futbal, Šípky, denné 3 lyžiarske safari - podľa informácií v hoteli s transferom, bezplatný 1-2-hodinový lyžiarsky kurz od 16 rokov v súvislosti so lyžiarskym safari, každý pondelkový lyžiarsky testovací deň.
Ostatné doplatky
Pobytová taxa: Euro 2, - na osobu / noc (14 rokov). Solárium: pri predbežnej rezervácii, Masáže: pri predbežnej rezervácii. 1 x týždenné sáňkovanie Gaudino s živou hudbou.
Poloha
Centrum: Schluderns, Prístav: Schluderns 50 m, Potraviny: Schluderns 50 m, Nákupy: Schluderns 50 m, Vlaková stanica: Schluderns 200 m, Letisko: Bozen 90 km, Reštaurácie a bary: ca. 50 m.
Pre deti
detská postieľka; Detská herňa, Detská stolička.
Stravovanie
Polpenzia, raňajkový bufet: rozšírené, bufet s bufetom, salátový bar, vegetariánske menu, večera (4 kurzy): s výberom, rôzne tematické večere (niekedy so živou hudbou), vianočná večera (24.12. slané víno a punč s návštevou otca Vianoce, neskôr v 22:00 hod. polnočný masový a drevený koncert pred hotelom, 25.12. veľká vianočná ponuka s 5 chodmi, Silvestrovská večera, všetky jedlá sa podávajú všetkým hosťom v hlavnej budove.
Ubytovanie
Recepcia, recepcia, hala / lobby, miestnosť so sedačkou: s otvoreným krbom, WLAN: zadarmo v hlavnej budove, lyžiareň: komfortne vybavené lyžiarskym pracoviskom, výťah, parkovanie: : bezplatne k dispozícii, raňajková miestnosť, jedáleň, á la carte reštaurácia, pivnica amp;#39;amp;#39; Dorfplatzl amp;#39;amp;#39; - 2 x týždenne živá hudba, terasa, Nefajčiarsky objekt. Detská postieľka ako ďalšia posteľná bielizeň nie je možná, Sprcha / WC, Sušič na vlasy, Župan na zapožičanie: zadarmo, Balkón / terasa: na výber, Kúrenie, Minibar: platí sa na mieste, Rádio, Telefón: iba v hlavnej budove, SAT TV, WLAN : zadarmo v hlavnom objekte, Internet: zadarmo v hlavnom objekte, Trezor: zadarmo, Nefajčiarske. 2 lôžka sprcha / WC, Obývacia izba Imperial alebo Laguna, Junior III, ~ 18 m2, 2-4 posteľová izba 2 FU, kúpeľňa / sprcha / WC, príloha, samostatný obývačka a spálňa s kuchyňou, , 2-4 posteľová vaňa / sprcha / WC / balkón, 29 - 34 m2.
V skratke o hoteli
V tomto hoteli sa zoznámite s najlepšími stranami mesta Vinschgau. Táto nehnuteľnosť presviedča svojim autentickým štýlom a je v skutočnosti dlhodobým prevádzkovateľom Landgasthofu, ktorý sa v priebehu rokov rozrástol na veľmi obľúbenú dovolenku. Nachádza sa v centre obce Schluderns, ktorý je ideálny pre tých, ktorí chcú poznať región a jeho obyvateľov, alebo sa nechajte rozmaznávať v pohodlných 4 stenách hotelovej izby. Kreditné karty: MasterCard, Visa, American Express, Diners Club, Prístup s invalidným vozíkom: Nie, na vyžiadanie, Príchod od: 15:00, Odchod: 10:00, Preprava vlakovej stanice z Landeck po dohode Euro 10, - za osobu.
Zviera
Na vyžiadanie je 9 EUR - za zviera / deň splatné na mieste bez stravy.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...