Vyhľadávanie zájazdov
Garberhof - Taliansko - Lombardia - Talianské Alpy

Garberhof

Taliansko » Lombardia » Talianské Alpy

, Hotel starstarstarstarGarberhof

Počet termínov:

0 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasie:Názov zájazdu podľa organizátora: Beauty- & Wellness Resort Garberhof
Cena zahŕňa
Wellness oblasť: ~ 2200 m2, pre deti od 15 rokov. Krytý bazén, vonkajší bazén: Pre deti od 0 rokov. Iba pod dohľadom dospelých. Krytý bazén: 20 x 6 m, celoročne vyhrievaný, ~ 120 m2, vonkajší bazén: 13 x 6 m, celoročne vykurovaný, ~ 78 m2, sauna, fínska sauna, bio sauna, relaxačná miestnosť s fontánou, masážne sprchy, saunový dom, Panorama sauna so strešnou terasou a ponorným bazénom, veľká 6000 m2 Wellness záhrada s Kneippovým zariadením, Celodenný čajový bufet a čerstvé ovocie v Mii: amo! Kúpele, Otváracie hodiny: Krytý bazén od 08:00 do 22:00, Sauna od 14:00 do 19:00 hod., 1 x na osobu / pobyt slobodné využitie solária, 1 x na osobu / pobyt Hamam The Oriental Kúpeľ s orientálnym bufetom a bylinkovým čajom vrátane. Fitness a posilňovňa: ~ 100 m2 moderné vybavenie s panoramatickým výhľadom,
Ostatné doplatky
Pobytová taxa: ca. Euro 2, - za osobu / noc (14 rokov) (zmeny sa môžu zmeniť). Kozmetické centrum, Masáže, Solárium, Orientálna kúpeľná kultúra v najväčšom hoteli Turecký kúpeľ v Taliansku, Otváracie hodiny: ako miestne vyvesené, Deti nad 15 rokov dovolené, Odporúčame pred začiatkom rezervácie procedúry rezervácie (procedúry za poplatok) , Rozsiahly cyklistický program a exkluzívna cyklistická služba pre profesionálne horské bicykle a cestné bicykle v spolupráci so Südtirolbike.
Poloha
Centrum: Mals 500 m, Verejný krytý bazén: Mals 800 m, Potraviny: Mals 500 m, Nákupy: Schlanders 20 km, Vlaková stanica: Mals 600 m, Letisko: Bozen 85 km, Resort Nadmorská výška: 1.050 m, Lyžiarsky vlek: Prämajur 10 km.
Pre deti
detská postieľka; Vysoká stolička.
Stravovanie
Polpenzia, raňajkový bufet: luxusný, večera (5/6 chodov): ponuka zábavy alebo vitality menu, šalátový bufet, bufet Entrée, na vyžiadanie merané 1.000 kalorické menu, týždenné rôzne kulinářské vyzdvihnutia, špeciálne diétne požiadavky: bezlepková, vegetariánska a vegánska - na požiadanie pri príchode 1 fľaša Prosecco, minerálna voda a ovocná doska v izbe.
Ubytovanie
Recepcia, recepcia, hala / lobby, salónik, zimná záhrada, internetový roh: zdarma, WLAN: zdarma, izba na spanie, výťah, parkovanie: zadarmo, raňajková miestnosť, jedáleň, reštaurácia, bar, kaviareň , Terasa, Pivnica, Záhrada. Detská postieľka k dispozícii ako prístelka vo všetkých typoch izieb, Vaňa / sprcha / WC: Rámsky majú vaňu a sprchu, Sušič vlasov, Župan na zapožičanie zdarma, župan, papuče a uterák s ručným uterákom, Balkón / Minibar: platí sa na mieste, Rádio, Telefón, SAT TV, WLAN: zadarmo, Trezor: zadarmo, Nefajčiarske izby. 2-4 posteľová vaňa / sprcha / WC / balkón, Maletum, novo zrekonštruovaný, Village Village, ~ 38 m2, Zdarma upgrade na junior suite podľa dostupnosti.
V skratke o hoteli
Garberhof - Beauty amp;amp; Wellness Resort - Vaše wellness refugium v \u200b\u200bJužnom Tirolsku! V hoteli Beauty amp;amp; Wellness Garberhof vo Vinschgau nájdete jeden z najexkluzívnejších wellness zážitkov. Elegantná architektúra prináša prvotriedny dovolenkový hotel, teplo a tradičné prvky. Okrem klasickej terapie nájdete aj v komodite Mii: Amo Spa alpské jablko, exkluzívny program Ayurveda, partnerské procedúry v Súkromnom kúpeľnom apartmáne, Egypt-zábaly a oveľa viac! Špeciálny (wellness) zážitok je Gaberhof Hamam. S viac ako 500 m2 je to najväčší hotel-hamam v Taliansku. Vychutnajte si túto tradičnú orientálnu kúpaciu kultúru a dopĺňajte sa mierom, čistotou a silou. Silné sviatky v hoteli Beauty amp;amp; Wellness Resort Garberhof .... prídu, odložte batožinu a prebudíte nové. Kreditné karty: Debit / EC karta, Mastercard, Visa, American Express, Izby citlivé na alergie: Nie, Prístup s invalidným vozíkom: Nie, Príchod od: 14:00 hodín, Odchod: 11:00 hodín, Kľúčové slová: v hoteli.
Zviera
Euro 15, - denne, splatné na mieste bez jedla (nie je povolené vo wellness centre alebo reštaurácii).

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...