Flamenco Beach Resort, Egypt, Marsa Alam, El Quseir, 17.5.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 59180641

Flamenco Beach Resort

Egypt » Marsa Alam » El Quseir

, Hotel starstarstarstar

LM


Flamenco Beach Resort

Termín:

17.5.2018 - 24.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


535 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Hotel
Hotel Flamenco Beach Resort
Prehľad
 Stredisko sa nachádza v meste El Quseir, zhruba 600 metrov od dlhej súkromnej pláže, koral ktorý prechádza do útesu je vhodný na šnorchlovanie. O 200 m mólo umožňuje vstup do vody, kde je vymedzený plavecký areál v plytkej vode. Stred El Quseir je asi 7 km na juh. A letisko v Hurghade je vzdialené asi 2 hodiny, Marsa Alam 1 hodinu jazdy. Andalúzsky štýl hotela má 320 izieb a skladá sa z 2 častí: na pláži je "Flamenco Beach", ďalej  "Flamenco Resort", ktorý je oddelený od hlavnej cesty a asi 200 metrov od pláže. V komplexe sú 3 bazény (niektoré sú vyhrievané) s dvoma samostatnými detskými bazénmi. Tu a na pláži sú k dispozícii zadarmo lehátka, slnečníky a plážové osušky. Súčasťou hotela typu "Flamenco Beach" je lobby s recepciou, Wi-Fi v lobby a internetový kútik (za poplatok), hlavná reštaurácia s veľkou terasou, tri ďalšie reštaurácie, bar pri bazéne, kaviarne, Granada diskotéka a Ali Baba orientálny stan.     
Izby
 Izby majú kúpeľňu/sprchovací kút, WC, sušič vlasov, klimatizáciu, telefón, trezor, satelitnú TV, mini-bar a balkón/terasu s výhľadom na more ("Flamenco Beach"). Ekonomických izieb je obmedzený počet.
Šport
 Aerobik, vodný aerobik, vodné pólo, plážový volejbal, stolný tenis, futbal. Za príplatok: health club s telocvičňou, sauna, jacuzzi, biliard, jazda na koni, požičovňa bicyklov, škola potápania na pláži.Pre deti
 Detský klub (4-12 rokov), 2 detské bazény, detské ihrisko. 
Stravovanie
Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu. All-Inclusive: raňajky, obedy, večere formou bufetu, popoludňajší čaj/káva, koláče/pečivo, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 11:00 - 23:00 v skle (nie sú zahrnuté fľaškové nápoje, čerstvé džúsy, káva a ľad).
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK