Vyhľadávanie zájazdov
Fatima a Santiago - Portugalsko

Fatima a Santiago

Portugalsko

, HotelFatima a Santiago

Počet termínov:

1 termín / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Polpenzia

Doprava:

letecky Viedeň

Počasie:Názov zájazdu podľa organizátora: Fatima a Santiago de Compostela - pútnický zájazd
Kategória hotela: ***
Program

1.deň: odlet z Viedne do Santiago de Compostela (s prestupom), panoramatická prehliadka mesta, slovenská svätá omša, transfer do hotela, ubytovanie, večera a nocľah.
2.deň: raňajky, prehliadka centra Santiaga vrátane Katedrály s hrobom sv. apoštola Jakuba. Účasť na medzinárodnej svätej omši, transfer do Fatimy. Ubytovanie v hoteli vo Fatime, večera, ružencová pobožnosť, večerný sviečkový sprievod, nocľah.
3.deň: ranná slovenská svätá omša v Kaplnke Zjavenia, raňajky. Následne si pozrieme celý areál vo Fatime a tiež dve dominanty Baziliku Ružencovej Panny Márie a podzemnú Baziliku Najsvätejšej Trojice. Popoludní sa počas prechádzky do Valinhos pomodlíme pobožnosť Krížovej cesty v prírode. Na záver navštívime aj rodnú dedinku a domy vizionárov v Aljustrel. Návrat do Fatimy, večera, večerný náboženský program, nocľah.
4.deň: raňajky, odchod na prehliadku úchvatného kláštora Batalha zo 14. stor. (UNESCO) s hrobkami a sarkofágmi portugalských kráľov. Ide o najkrajší barokový monument Portugalska. Pokračujeme do Santarém na prehliadku Kostola Eucharistického zázraku a svätú omšu. Ďalej náš čaká Lisabon a jeho najkrajšie pamiatky v Zone Belém, Mosteiro de Jerónimos, Torre de Belém, Padrao dos Descobrime. Navštívime aj Kostol sv. Antona Paduánskeho postavený nad rodným domom svätca. Krátke voľno a večer transfer do reštaurácie, kde bude slávnostná rozlúčková večera za spevu fada a melódií gitary. Okolo polnoci transfer autobusom na letisko.
5.deň: v nočných hodinách odlet z Lisabonu, prílet do Viedne v ranných hodinách.
Ubytovanie
3 x v izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 3* hoteli (1 x v Santiago de Compostela a 2 x vo Fatime).
Stravovanie
3 x polpenzia (raňajky a večere bez nápojov) a 1 x slávnostná rozlúčková večera v Lisabone s Fado show (nápoje v cene).
Doprava
Letecká doprava: Viedeň – Santiago de Compostela a Lisabon – Viedeň.
Ostatné
transfery autobusom, program podľa popisu bez vstupov, prehliadky so slovensky alebo česky hovoriacim miestnym sprievodcom, doprovod kňaza, DPH.
Povinné príplatky
letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 195 €/os.
Priplatky
za 1/1 izbu 105 €, Balíček vstupov 25 €/os., transfer z Bratislavy na letisko Viedeň - Schwechat a späť 20 €/os.
Oficiálna kategória
***

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.