Barceló Palace, Dominikánska republika, Bavaro, 16.5.2018, All inclusive
Číslo termínu: 57757448

Barceló Palace

Dominikánska republika » Bavaro

Punta Cana, Hotel starstarstarstarstarBarceló Palace

Termín:

16.5.2018 - 23.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


2 128 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Barceló Bavaro Palace Deluxe
V skratke o hoteli

Hotel Barceló Bávaro Palace Deluxe je súčasťou rezortu, do ktorého patrí aj hotel Barceló Bávaro Beach a najväčšie kongresové centrum pre päťtisíc osôb. Rezort sa nachádza v obľúbenom stredisku v Punta Cana. Pred hotelom je súkromná pláž dlhá dva kilometre. Hotel Barceló Bávaro Palace Deluxe je vhodný aj pre rodiny s deťmi, hotel Barceló Bávaro Beach je len pre dospelých. Na dopravu po celom rezorte je možné využiť vláčik.

Poloha

Hotelový komplex patriaci do renomovanej siete Barceló stojí priamo na piesočnatej pláži Playa Bávaro. Medzinárodné letisko Punta Cana je od rezortu vzdialené približne 20 kilometrov.

Dĺžka transferu

30

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.

Vybavenie

HOTEL

Hotel Barceló Bávaro Palace Deluxe je súčasťou komplexu, do ktorého patrí aj hotel len pre dospelých Barceló Bávaro Beach a najväčšie kongresové centrum v Karibiku. Barceló Bávaro Palace Deluxe je kompletne zrenovovaný hotel s 1366 izbami. Hostia môžu využívať služby všetkých zariadení v komplexe. Vďaka tomu je k dispozícii množstvo reštaurácií a barov. Okrem toho je v areáli nákupné centrum, kasíno, bazény, amfiteáter, diskotéka, lekárska služba, business centrum, golfové ihrisko, butiky. Wi-Fi v spoločných priestoroch je za poplatok. Vláčik premávajúci v rámci rezortu môžu hostia využívať v čase od 8:00 hod. do 4:00 hod.

REŠTAURÁCIE

V celom rezorte sa nachádza 11 reštaurácií, z toho je 6 a la carte – talianska, japonská, rybacia, mexická, španielska a steak house. Hotel Barceló Bávaro Palace Deluxe má dve bufetové reštaurácie. Hostia tiež môžu využiť služby 13 barov vrátane športového baru, ktorý je otvorený 24 hodín denne.

BAZÉNY

V komplexe sú celkovo štyri bazény, z toho jeden je len pre dospelých. Ležadlá a uteráky pri bazéne sú v cene.

ŠPORT & ZÁBAVA

Barceló Bávaro Beach Resort Aquatic´s Centre je najkomplexnejšie zábavné a športové centrum v stredisku Punta Cana, kde si hostia môžu zahrať  tenis, basketbal, volejbal, badminton, plážový volejbal, stolný tenis, minigolf. K dispozícii je tiež fitnes, futbalové ihrisko, aerobik, aqua aerobik. V hoteli sa koná bohatý denný aj večerný animačný program alebo karibská show Tropicalissimo. Za poplatok si môžete vyskúšať motorizované vodné športy, banana alebo potápanie. Za poplatok je aj biliard, jazdenie na koni a golf.

WELLNESS & SPA

Spa centrum v hoteli Barceló Bávaro Palace Deluxe má panoramatický výhľad na more. K centru patrí vonkajší bazén s vodnými terapiami. K dispozícii sú relaxačné, terapeutické a športové masáže, hydroterapia, termálne bazény, sauny a parné kúpele, vírivky s teplou a studenou vodou, súkromné kabíny s vírivkou a terasou s ležadlami a stoličkami. Hotel tiež ponúka kompletné služby v salóne krásy. Služby Spa centra aj salónu krásy sú za poplatok.

Ubytovanie

Hotel má moderne zariadené izby. Vybavené sú kúpeľňou, sušičom na vlasy, klimatizáciou, ventilátorom, SAT TV, trezorom, telefónom, minibarom, varnou kanvicou, žehličkou so žehliacou doskou, rádiobudíkom s iPod a MP3 prípojkou. Izby majú balkón alebo terasu. Wi-Fi pripojenie je za poplatok.

TYPY IZIEB

Deluxe izby.Family deluxe  s výhľadom do záhrady alebo na golfové ihrisko je možné rezervovať za doplatok.Family Duplex s výhľadom na golfové ihrisko sú k dispozícii za doplatok.Junior Suite Deluxe s čiastočným výhľadom na more alebo do záhrady. Izba je tiež za doplatok.Junior Suite Deluxe Ocean Front Club Premium s priamym výhľadom na more (možnosť využívať služby club rremium). Izba je za doplatok.Family Junior Suite, ktorá je taktiež za doplatok.
Stravovanie

Hotel Barceló Bávaro Palace Deluxe ponúka stravovanie formou all inclusive.

Raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bufetu v reštauráciách.Možnosť večerať v a la carte reštauráciách na základe rezervácie vopred.Občerstvenie.Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje a niektoré medzinárodné nápoje.

* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.

Pre deti
Deťom od 4 do 12 rokov je určený Barcy mini klub, ktorý je otvorený od 9:00 do 24:00 hod.Maxi klub je určený deťom od 13 rokovDetský bazén s malým aquaparkom a šmykľavkami Vodný park „Pirátsky ostrov“ za poplatok Animácie a rôzne aktivityBarcy card za poplatok Detské ihrisko Teen´s disko The Xone pre deti od 13 do 17 rokovDetské menu Stolička v reštauráciiŠportové aktivity (multifunkčné ihriská pre loptové hry, plážový volejbal, stolný tenis a minigolf)Detská postieľkaMini diskoVideohry Špeciálne vybavenie pre deti v rodinných izbách
Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, transfer letisko –  hotel – letisko, 7-krát ubytovanie s all inclusive, služby česky hovoriaceho delegáta.

Povinné doplatky

Poplatok za vstupnú kartu je 12 EUR. Servisné poplatky sú vo výške cca 530 EUR. V prípade, že v rezorte strávite Vianoce a Silvester, je potrebné doplatiť vianočnú a silvestrovskú večeru.

Ostatné doplatky

Izby typu 1/1, junior suite s výhľadom na more, rodinné izby junior suite, junior suite Premium Club a izby Deluxe Family sú za doplatok.

Upozornenie

Cena pobytov na 7 nocí je kalkulovaná na základe tarifnej triedy S. V prípade obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

Oficiálne hodnotenie
*****
Oficiálne hodnotenie
*****
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK